Eurovizija 2009 (renginys)

Individualių repeticijų maratoną užbaigia Ispanija

Šiandien Ispanija parodė ne ką prastesni šou nei vakar. Scena nuo pat pradžių paskendo rožinės spalvos dūmuose. Su ja dar šoko penki žmonės: du vyrai ir trys merginos. Atlikėjos vokalas skambėjo gerai. Pasirodymo choreografija graži ir įdomi. Dainą Soraya užbaigė stovėdama ant laiptų.

Tai buvo paskutinė šių metų „Eurovizijos“ individuali repeticija. Rytoj įvyks dvi generalinės repeticijos, o antradienį – pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis.

ispanija5

ispanija6

Nuotraukos: Alain Douit (EBU), Indrek Galetin (EBU)

Vaizdo įrašas: All Kinds Of Everything

11 Komentarai

  1. Labai juokingai atrodo, kai per tuos dūmus jos nesimato 😀 ir tie šokėjai šiek tiek užgožia ją. Bet šiaip visai nieko.

  2. Galetu uzsikoseti per tuos dumus, ot juoko butu 😀 Zodziu, Maskva – pasaku miestas – kersys visviems, kaip tik moka. vakar skaiciau, kad Chiara is Maltos pasipiktino, kai dumus jai paleido tiesiai i veida – ji pradejo troksti 😀

  3. Seip db kaip Soraya jau nebeskuba taip viska daryti tai visai nieko vaizdas tik dar galetu ji maziau suliuoti, nu atrodo grynai kaip kumele 😉

  4. as stebejau ispanijos ta eurovizijos atranka. ir buvo tikrai geresniu dainu. kazkokia banalybe dabar. visai nepatiko.

  5. Buvo ir geresniu, bet sita ir visai nk, o pasirodimas dar geresnis, negu daina 😉

Komentuoti