Eurovizija 2008 (renginys)

Antra Jeronimo Miliaus repeticija

Šiandieninėje repeticijoje išvydome Lietuvos atstovą su drabužiais kurie buvo pristatyti praeitą savaitę. Aiškaus vaizdo įrašo kol kas nėra, o štai ką rašo vienas tinklaraštininkas:
„Lietuva netgi blogesnė nei prieš tai. Matomos kelios baisios veido išraiškos, ir bjaurios odinės kelnės, kurios galbūt yra prieš tai minėto dalyko priežastimi. Kai kuriose vietose vokalas skambėjo nenatūraliai. Jei šis pasirodymas pateks į finalą, iš Arenos mane išneš su neštuvais.“
Kitas atsiliepimas:
„Tai buvo gera repeticija, puikus kameros darbas, mėnulio efektas, bet daina visiškai neturi poveikio. Bus didžiulė staigmena jei viename iš antro pusfinalio vokų išvysime Lietuvos vardą“.
Tai buvo tik atsitiktinės nelabai geros nuomonės, o eurovision.tv tinklapis atranda geras pasirodymo puses.

Trumpa repeticijos ištrauka.

Nuotraukos ir vaizdo įrašo šaltinis: songfestival.web-log.nl

56 Komentarai

  1. Keista skaityti,kad lietuviai palaiko ne saviski,o kazkokia Ukraina,kurios daina yra paskutinis eurovizinis slamstas.Negi jus negirdid?O kad ir kokia daina ta Ukraina dainuotu,as jai neduociau ne vieno taskelio.Prisiminkit,ar pernai ji mums nors viena taska skyre?Tas pats ir su Rusija.

  2. Pritariu.Kad ir kokią vietą neužimtume,daina yra graži.Taip,yra klaidų,yra niunasų,kurie apsunkiną kelią pergalės link,tačiau idėja gera,atlikėjas stengiasi.Eurovizija yra pop konkursas,kuriame labai sunku ką nors nuspėti.Tikėkimės,kad Jeronimas pasirodys dar bent truputėliu geriau ir į finalą pateksime:)

  3. Ne, na tai matome, ką paminėjo ponas anonimas savo ilgame poste, o gi paskutinį šlamštą ir paauglių mylimas grupeles. Taip kad apie jo tragišką skonį galime nebediskutuoti 🙂

  4. duok die, kad Jeronimui prikabintu prie kelniu ta skara. Kur skara? Svarovskiai tikrai netinka klajunui, po galais. Tos dizaineres kartais persistengia. Ir reikejo pirmuju jo marskiniu. Su sitom per daug aptemptom kelnem jis pajudet ne negali. Ir marskiniai per sunkus.

  5. Pasižiūrėjus geresnį įrašą,daina tiesiog fantastiška.Iš pradžių maniau,kad nepateksim į finalą,bet dabar esu užtikrinta,kad praeisim.Sėkmės Jeronumui!

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.