Eurovizija 2009 (renginys)

Scenoje – užburiančios Estijos atstovės

Estijos atstovės antrojoje repeticijoje parodė iš tiesų gražų pasirodymą. Pagrindinė atlikėja vilki įspūdingą violetinę blizgančią suknelę. Jos rankose – smuikas. Vokalas abejonių nekelia. Scenos fone sukuriamas nakties efektas. Naudojami dūmai. Estija turi puikius šansus ne tik patekti į finalą, tačiau ir jame užimti aukštą vietą.

estija25

estija26

Nuotraukos: Alain Douit (EBU), Indrek Galetin (EBU)

Vaizdo įrašas: songfestival.web-log.nl

16 Komentarai

 1. bet apsvietimas sutvarkytas, kameru darbas, o ne mums ijungia muzika, o visa kita belekaip. toks jausmas kad net sviesa ne i sasha sviecia, o is paskos eina.

 2. Bet dar yra laiko iki pusfinalio, tai ka LT irgi negali ten kokiu dumu uzhleist, is pradziu dainuot galetu tamsoj, paskui nushvistu scena ir pabaigoj HOPE….. Nes dabar iki pabaigos scena siaubinga, spalvos visai nei tema, FUI.

 3. nezinau, kodel cia taip, bet tik nesakykit, kad cia del POLITINIU motyvu. Akivaizdu, kad taip nera, nes net jei Estijai viskas puiku (prisimink riauses Taline; rusai su estais dar daugiau nesutaria nei su mumis, bet jiems jokiu problemu nekyla del to)

 4. tai tame ir esme, kad apsvietima reguliuoja rezisieriai. O jie daro belekaip, kad butu monotonija.

 5. Super, nezinau kaip jums, bet Urban Simphony (Estija) ir Yohanna (Islandija) mano manymu didziausi ir Sashos ir Alexanderio (ar kokio ten) konkurentai:)

 6. Labai gražu, superpasirodymas. Viskas puiku. Ir daina labai graži.
  O gal žinot koks tos atlikėjos vardas irpavardė?

 7. dieve, suknelė- nepakartojama.
  daina tai kaip jau sakiau- nereali, nuostabi, graži.. 😀

  o jos vardas yra Sandra Nurmsalu, jei gerai parašiau.

 8. Atlikėja labai graži, suknelė taip pat, balsas irgi labai geras. Netgi pavydžiu estams tokio gero pasirodymo 🙂

 9. klaikiai geras pasirodymas, sveikinu, sirgsiu uz jus. Visgi kaimynai ( patraukus latvija ) respect’as;D Be to Estija mus lenkia ne tik dainavime…

Komentuoti