Eurovizija 2008 (renginys)

Golfo bagis scenoje

Šiųmetinins „Eurovizijos“ atstovas iš Prancūzijos – Sebastien’as Tellier – savo pasirodymui Belgrado scenoje „pasitelks“ tikrų tikriausią golfo bagį. Tai pirmasis kartas „Eurovizijos“ istorijoje, kai į sceną „ištempiama“ transporto priemonė. Pasak Prancūzijos delegacijos – ji atvyko vakar – bagis paprasčiausiai važinės po sceną. Šiandien popietę, 17:40val. (Lietuvos laikas), Sebastien’as atliks savo pirmąją repeticiją, tad vakare turėsime progos sužinoti (ir pamatyti) kas iš to išėjo.
Atsakydamas į kritiką dėl dainos atlikimo angliškai, o ne prancūziškai, Sebastien’as RTL pareiškė: „Aš labai norėčiau dainuoti prancūziškai. Aš dievinu dainuoti prancūziškai. Pasistengsiu per pasirodymą į dainą įterpti keletą žodžių pranzūzų kalba, tačiau, mes „Eurovizijai“ jau užregistravome angliškąją dainos versiją. Jei mes dabar pakeisime dainos žodžius – nusižengsime „Eurovizijos“ taisyklėms. Arba aš išduosiu savąją Prancūziją, arba aš išduosiu „Eurovizijos“ Dainų Konkursą.

1 Komentaras

Komentuoti

Artūras
Vienas iš trijų pirmųjų „Eurodienos“ redaktorių, 2008 - 2010 metais pranešęs daugiau kaip 200 „Eurovizijos“ naujienų konkurso fanams Lietuvoje.