Harry Carr / Capitol Records UK / EMI nuotr.
DalyviaiEurodiena.lt

Jungtinės Karalystės atstovė Mae Muller savo dainos klipą nufilmavo Lietuvoje

Ištikimus „Eurovizijos“ gerbėjus Lietuvoje apskriejo džiugi žinia – oficialus Jungtinės Karalystės atstovės Mae Muller dainos „I Wrote A Song“ muzikinis klipas buvo nufilmuotas mūsų šalyje. Akylūs stebėtojai jame gali išvysti ir Lietuvos vėliavas, ir lietuviškas filmavime dirbusios komandos pavardes.

Jungtinė Karalystė lažybininkų yra laikoma viena išankstinių konkurso favoričių. Šiuo metu pagal šansus laimėti ji patenka į pirmąjį penketuką. „Eurovizijos“ naujienų ir apžvalgų portalas Eurodiena.lt apžvelgė ir dalinasi lietuviškais ženklais ir vardais, kuriuos galima išvysti konkurso šeimininkei atstovausiančios dainos vaizdo klipe.

YouTube player

Nuo pat pirmų sekundžių atlikėją Mae matome lietuviškoje aplinkoje – scenos nufilmuotos Kauno gatvėje Vilniuje esančiame bute. Netrukus išvystame dainininkę pro langą žvelgiant į mašinų stovėjimo aikštelę, o fone matomo daugiabučio balkonuose galime pastebėti Lietuvos valstybinę, istorinę ir Ukrainos vėliavas.

Lietuvos ir Ukrainos vėliavos Mae Muller klipe (YouTube stop kadras)

Tai – bene labiausiai atpažįstami lietuviško peizažo akcentai, mat didžioji vaizdo klipo dalis nufilmuota studijoje.

Žinią apie tai, kad Jungtinės Karalystės atstovė išties filmavosi Lietuvoje soc. tinkle dar antradienį patvirtino jai atstovaujanti „Universal Music Lithuania“. Bendrovės įkeltame trumpame įraše dainininkė į klausytojus kreipėsi lietuviškai: „Labas, Lietuva!“

Šitaip sveikintis Mae Muller galėjo ne tik su klausytojais, bet ir su filmavimo komandos nariais. Vaizdo klipe buvusį vaikiną suvaidino aktorius Kasparas Varanavičius, o tarp dainininkę supančių šokėjų galime išvysti ir Korneliją Juciūtę.

Už kadro esančioje kūrybinėje grupėje – taip pat ne viena lietuviška pavardė. Pavyzdžiui, gamybos dizainere įvardijama šiemet „Auksiniam scenos kryžiui“ nominuota lietuvių scenografė Sigita Šimkūnaitė, prodiusere – Greta Kleinė, o kūrybos vadove – Sigita Jonaitytė. Daugybė lietuvių specialistų prisidėjo prie vaizdo klipo dekoracijų, kastingo, atlikėjų įvaizdžio ir techninio įgyvendinimo.

Klipo kūrybinė komanda (YouTube stop kadras)

Galima nuspėti, kad viešnagės Lietuvoje metu britų komanda apsistojo pačioje sostinės širdyje – kaip vienas iš tiekėjų nurodamas viešbutis „Pacai“. Kiti vaizdo klipo įgyvendinimo partneriai Prorent.lt feisbuke pasidalino akimirkomis, kuriose galima išvysti, kaip atrodė filmavime naudoti miniatiūriniai scenų maketai.

Jungtinė Karalystė yra šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurso šeimininkė, perėmusi šią atsakomybę iš praėjusiais metais laimėjusios Ukrainos, kuri negalėjo surengti konkurso dėl Rusijos pradėto karo. Mae Muller Liverpulio didžiojoje scenoje išvysime konkurso finale gegužės 13 dieną.

 

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

0 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Rytis
Bendraukime 📩 rytis@eurodiena.lt