Eurovizija 2009 (renginys)

Ant scenos — Patricia Kaas

Prieš kelias minutes pasibaigė pirmoji Prancūzijos atstovės Patricios Kaas repeticija, kuri sulaukė daugiau žurnalistų dėmesio nei kas kitas. Pirmą kartą ant „Olimpijskij“ arenos užlipusi atlikėja sudainavo savo dainą „Et S’Il Fallait Le Faire“. Nors buvo skelbta apie atlikėjos susirgimą, tačiau atrodo, kad viskas susitvarkė, ir Patricia pasiruošusi parodyti, kas yra tikras dainavimas.

Scenoje vyrauja tamsi spalva, truputis raudonos, taip pat motosi didžiulė raidė K (kuri reiškia dainininkės pavardę ir jos naujojo albumo „Kabaret“ pavadinimą) ir dainos žodžiai. Pasaulinė žvaigždė vilkėjo juodą suknelę ir mūvėjo didžiulį žiedą ant dešinės rankos. Dainos pabaigoje Patricia pasitraukė toliau nuo mikrofono ir sušoko trumpą šokį, kurį pasitiko gausūs susirinkusių žmonių plojimai.

Antroji Prancūzijos repeticija įvyks rytoj.

img_4671-resize-s925-s450-fit

img_4696-resize-s925-s450-fit

Nuotraukos: Indrek Galetin (EBU)

30 Komentarai

 1. jeigu ji nebutu izymi, manau tirkai liktu paskutinese vietose 🙂 del vardo balsuos daug kas 🙂

 2. fujjj, kokia lewa ta daina.. o ir ji pati pasikelus kazkokia. vertinu 6 balais ne daugiau 🙂 monotonija ir tiek, cia tipo ziurekit kokia mano tonacija ir kaip skamba prancuzu kalba. nu ajajaj. geda tokiai, tipo zvaigzde yra, balsuokit uz mane. fuj!

 3. Iš šios atlikėjos skilnda didžiulė energina ir charizma, kaip ir iš jos pasirodymo. Rytoj, manau, ji pasirodys dar geriau.

 4. Gal ji ir pasaulinė žvaigždė, gal viskas ir kokybiška, bet tokios dainos man niekad nepatiko ir tikrai netikiu, kad artimiausiu laiku pradės patikt, vien dėl šių priežasčių – nieko ypatingo.

 5. pasirodymas jokių emocijų nesukėlė… bet šokis pradžiugino 🙂 sekmės Patriciai

 6. pritariu 100 proc. nuobodu. labai tikiuosi, kad europa paliuosuos kaip ir dj bobo 2007m. ar kate ryan 2006 m. aisku komisija palaikys. is tikruju, jei tai butu lietuvos atstove, tai visi snypstu aplinkui, kas cia per daina, kas cia per pasirodymas. Susivienykim ir palaikykim finale ka nors kita tik ne sita nesamone.

 7. visas sitas vaizdas man primine senus laikus pvz kokius 1995 metus 1990 ir t.t dainavimas puikus quality gera kokibiskai viskas atlikta saunuole top 5 tikrai bus!

 8. Man pasirodymas pasirode tikrai nuobodokas. Nepatinka man tokio stiliaus dainos..
  Pritariu kad daugelis uz ja balsuos tik del vardo 😉

 9. nesuprantu, už ką ji jums taip patinka 😀
  dar labiau migdo už kroatų dainą 🙂
  iš vis, man ji čia atrodo be galo pasikėlus, ,,žvaigždė“ nepakenčiu tokių.

 10. Man Grazu. Grazu ir tiek. Zodziai labai idomus, daina paprasta. Daug sansu turi.
  Jai dar galingesni pasirodyma padarys, tiksliau jai su sokiu geresniu izengs, tai sedesiu apsalus. =)

 11. Viktorija- na, aš bent jau savęs tikrai nelaikau pop auka, bet kodėl tada man Kaas turėtų patikti?
  pffffffffffffff

 12. Per daug prisiklausę lietuviško mėšlo, tai žinoma, kad gera muzika atrodo bloga.

 13. kokie man jūs Kaas’faniai juokingi 😀 čia tipo kitiems turetų patikti ji, jei jums patinka? 😀
  mano nuomone, gera muzika yr ta, kurios pasiklausius norisi išgirsti dar ir dar, kai nubėga šiurpuliukai per kūna. o ši daina man tokių jausmų, deja, nesukelia. tai ką, aš dabar nevisprotė ar kaip ?

 14. Pritariu Monikai jos fanai ir gali tuo pasigirti, kad jos atliekama daina yra gera nors mano nuomone geros dainos yra tos kuriu nori klausyti, o ne tu apie kurias tik sako kad tai gera muzika 😉

 15. Nuobodu.
  Ji gali ‘pasigirti’ vienu ‘privalumu’-visiškai nespinduliuoja jokia charizma.
  Apskritai ji man šalta,tas pats apie jos balsą ir dainą.

 16. Manau kad uzims gera viet tik del savo populiarumo, nes pastaroios Eurovizijos parode, kad Prancuzai kad ir kokia grazia daina siustu, to europaj nepakanka…

 17. Atkreipkit demesi kokiaq ji pasikelusi “ Patricia pasiruošusi parodyti kas yra tikras dainavimas“ jau tokia, kad tyliu

 18. Cia pakopijavai naujienos citata ar ji pati sake ? Kita vertus visa tai teisybe, o uz teisybe nereiktu pykti 🙂

  /Bevardis/

 19. Aš kaip tik manau, kad ji yra labiausiai nepasikėlusi žvaigždė iš visų ! Paprastas žmogus.

 20. Edgarai > cia kazkam labai nepatiko tas sakinys sioje naujienoje, kad „Patricia pasiruosusi parodyt kas yra tikras dainavimas“ …. gal pagalvojo, kad ji pati taip sake ir delto sako jog pasikelusi… kito paaiskinimo ner.

  /Bevardis/

 21. Edgarai- o tu su ja bendravai, kad žinai, jog ji nepasikėlusi? 😀
  abejoju. abejoju ir, ar ji tikrai toks pprastas žmogus, kaip tu skai 😀

 22. Patricia Kaas mano megstamiausia dainininke ir jos dainos man nuostabios ar ji 2010 metais sugrys i lietuva koncertuoti jos as taip laukiu ir ta daibna per eurovizia duociau 12 tasku (h)

Komentuoti

Edgaras
Vienas iš trijų pirmųjų „Eurodienos“ redaktorių, 2008 ir 2009 metais pranešęs daugiau kaip 150 „Eurovizijos“ naujienų konkurso fanams Lietuvoje.