Eurovizija 2009 (renginys)

Antroji Norvegijos repeticija

Norvegijos atstovo,Alexander Rybak antroji repeticija praėjo sklandžiai. Pakitimų nuo pirmos repeticijos nėra. Atlikėjas, kuris grojo smuiku, scenoje buvo su dviem pritariančiosiomis vokalistėmis bei šokėjais. Vizualizacijose matėme namus, mėnulį, žvaigždes. Šie vaizdai sukuria jaukią ir tikrai pasakišką atmosferą (juk ne veltui daina vadinasi „Pasaka“). Alexander turi puikų galingą balsą, kuris gali būti vienas kozirių pusfinalyje.

norveg1

norveg2

Nuotraukos ir vaizdo įrašas: © All Kinds Of Everything

17 Komentarai

 1. Pats nerealiausias,mano mylimiausias ir gražiausiai dainuojantis dalyvis.
  Aš jam konkurentų nematau,tačiau Eurovizijoje gali visko būti.

 2. Man svarbiausia yra zinoti as Lietuva dar dalyvaus nes tu ******* rusu izulumas viska Lietuvai gadina. Vistiek musu daina geriausia. Visi mano kad laimes ta musulmone isTurkijos su dustanciu balsu, arba tas su savo pasakom is Norvegijos. TO NEBUS

 3. nu geras pasirodymas bet tikrai nenoreciau kad jis laimetu, bet as jam linkiu 5uko 🙂

 4. Super. Saunuolis. Kol kas konkurentu jam nematau. Zaisminga, melodinga, emocionali daina…super. Sekmes Norvegijai. Lietuvis nublanko.

 5. Nuostabi daina ir pati negaliu jos atsiklausyt 🙂 Pasirodymas charizmatiškas, jis ir pats begalo žavus. Norit jūs to ar ne, jis laimės 🙂 Ir to jam labai linkiu.

 6. Pritariu labai grazus zavus.Daina dar grazesne.As taip pat kompiuteryje ta daina turiu tai leidziu karts nuo karto net teksta ismokau 🙂 Ir finale jis tikrai nepaliks nuosalyje.Gal net ir lames ta daina (To ir linkiu)
  Beja kam tas tipas nepatinka tegu i save pasiziuri…

 7. alexander rybak pats mieliausias ir graziausias vaikinas is eurovizijos

Komentuoti