Eurovizija 2008 (renginys)

Šios dienos repeticijas užbaigia Serbija

Atėjo metas repetuoti ir šių metų šeimininkų šaliai – Serbijai. Repeticijos pradžioje buvo kilę problemų, tačiau viskas greitai sutvarkyta. Pasirodymas buvo paprastas ir efektingas.
Serbijai prognozuojama vieta viršutiniame penkete. Bet ar taip ir bus? Sužinosime po savaitės.

Nuotraukų šaltinis: eurovision.tv

Pasirodymo įrašas:

10 Komentarai

 1. Serbija turi didelius šansus laimėti dar kartą. Esu visiškai įsitikinęs, kad ši nuoširdi, paprasta, jautri daina papirks daugelį klausytojų tokioje visiško muzikinio šlamšto mišrainėje. Mano balsas už Serbiją, nors žodžių ir nesupratau, tačiau melodija ir dainos nuotaika viską pasakė.

 2. O man si balade nepalieka ispudzio.Na,svelni,jausminga,taciau ir Jeronimas stengiasi:)
  O,be to,Balkanai galiai kasmet tokias balades siuntineti ir kaskart nugales?:))

 3. Daina mane pritrenkė.Nieko panašaus nesu girdėjęs.Be galo dideli šansai dar kartą serbams laimėti.Visa daina visiškai pagal serbų stilių.Jau maniau kad Švedijos ir Ukrainos dainos bus neaplenkiamos, bet Serbija tai sugebėjo. 🙂

 4. Dar kartą atidžiai perklausiau visų dalyvių dainų ir repeticijų video įrašus. Esu įsitikinęs, kad būtent Serbija ir pakiš koją tokiems favoritais laikomomis Rusijai, Ukrainai, Švedijai. Už Serbiją vieningai balsuos ne tik Balkanų šalys, bet daugelis Vakarų Europos šalių, kurios savotiškai protestuos prieš galimą Rusijos pergalę. Jei laimėtų Serbiją antrus metus iš eilės, be toks įvykis jau senokai bebuvo Eurovizijos istorijoje, nė kiek nenustebčiau. Serbų dainai nereikia nei įspūdingo šou, šou nei pirotechnikos, čia valdo nepriekaištinga melodija, dainos atlikimas ir energija, kuri jaučiama net per kompiuterio ekraną.

 5. Turiu klausimą, nors čia ir nlb tinka;P
  Aš nesupratau. Tai šįmet bus ir komisija, kuri iš pusfinalių atrinks ar kaip:D
  Paaiškinkit. Ačiū;)

 6. Taip, bus kiekvienoje salyje ziuri kuri atrinks po viena ju nuomune verciausia patekt i finala. Tada bus susumuoti ziuri balsai is visos Europos ir desimtoji salis pateks ta, kuria deleguos komisija ir kuri bus dar nepatekus pagal ziurovu balsus.

 7. grazi daina, taciau daug nesklandumu.. ypac erzina vyriskas pritariamas vokalas, nes jis labai astriai lenda ne laiku ir ne vietoj. butu geriau, jei pritartu moteris.

Komentuoti