EBU nuotr.
Rezultatai

Spėk Monikos Liu rezultatą finale – laimėk kvietimą į koncertą bei specialų prizą iš Turino

Ar jaučiate, 2022-ųjų „Eurovizijos“ sezonas netrukus pasieks kulminaciją ir sužinosime, kas nugalės populiariausia dainų konkursą pasaulyje.

Poeurovizinė depresija, tikėtina, prasidės sekmadienį…  Tačiau nėra ko liūdėti! Jau kitą penktadienį konkurso prizininkė Barbara Pravi atvyksta koncertuoti į Lietuvą.

Atspėkite Monikos Liu rezultatą finale ir laimėkite 2 bilietus į prancūzų atlikėjos Barbara Pravi koncertą Gegužės 20 d. Compensa koncertų saje.

Netikite savo sėkme? Koncerto bilietai tirpsta, tačiau dar galite spėti įsigyti ir nepraleisti išskirtinės galimybės mėgautis „Eurovizijos“ žvaigždės koncertu Vilniuje.

Paskubėkite, bilietus platina bilietai.lt. Įsigykite spausdami čia.

Taip pat eurodiena.lt redaktoriai Austėja su Tautvydu iš Turino grįžta su dovana jums. Teisingai atspėjusiam, kartu padovanosime ir „Eurovizijos“ šaliką.

Konkursas vyksta mūsų „Facebook“ paskyroje. Žaiskite spausdami čia.

Spėti galite vieną kartą šio įrašo komentaruose. Spėjimai bus sustabdyti kartu su žiūrovų balsavimo pabaiga finalo metu. Jeigu teisingą atsakymą pateiks keli žaidėjai, prizas atiteks vienam iš jų burtų keliu. Nugalėtoją skelbsime Gegužės 15 d.

12 Komentarai

  1. Atspejau, kad Lietuva bus 14 vietoje, bet ne ten spejima pasirodo irasiau, reikejo fb, na ka padarysi:)
    Bet gera Eurovizija buvo, nuostabi svente 🙂

Komentuoti