Anonsai

Šįvakar bus surengti aštuoni šou, tarp kurių – finalai Baltijos šalyse ir Ukrainoje

Ukraina

18:30

Vidbir – finalas

Dalyviai:

  1. Cloudless – All be alright
  2. Michael Soul – Demons
  3. Our Atlantic – Moja ljubov
  4. Barleben – Hear my words
  5. Roxolana – Girlzzzz
  6. Kalush Orchestra – Stefania
  7. Wellboy – Nozzy bossy
  8. Alina Pash – Shadows of forgotten ancestors

Balsavimas: Nugalėtojas bus išrinktas lygiaverčiu komisijos ir žiūrovų balsavimu.

Transliacija: UA:First

Estija

19:30

Eesti Laul –finalas

Dalyviai:

  1. Elina Nechayeva – Remedy
  2. Andrei Zevakin ft. Grete Paia – Mis nüüd saab
  3. Jaagup Tuisk – Kui vaid
  4. Elysa – Fire
  5. Ott Lepland – Aovalguses
  6. Stig Rästa – Interstellar
  7. Minimal Wind feat. Elisabeth Tiffany – What to make of this
  8. Stefan – Hope
  9. Anna Sahlene – Champion
  10. Black Velvet – Sandra

Balsavimas: Žiūrovai ir komisija rinks tris superfinalininkus, o antrame ture nugalėtoją išrinks tik žiūrovai.

Transliacija: ERR

Norvegija

20:55

Melodi grand prix – antrojo šanso laida

Dalyviai:

Balsavimas: Bus surengtos dvikovos. Vienas iš dalyvių pateks į finalą.

Transliacija: NRK

Švedija

21:00

Melodifestivalen – antra laida

Dalyviai:

  1. Liamoo – Bluffin
  2. Niello & Lisa Ajax – Tror du att jag bryr mig
  3. Samira Manners – I want to be loved
  4. Alvaro Estrella – Suave 
  5. Browsing Collection – Face in the crowd 
  6. John Lundvik – Änglavakt
  7. Tone Sekelius – My way 

Balsavimas: Balsuoja žiūrovai. Pirmą ir antrą vietas užėmusios dainos keliauja į finalą, o trečią ir ketvirtą vietas užėmusios dainos – į pusfinalį.

Transliacija: SVT

Lietuva

21:00

Pabandom iš naujo – finalas

Dalyviai:

  1. Lolita Zero – Not Your Mother
  2. Ieva Zasimauskaitė – I’ll Be There
  3. Rūta Loop – Call Me from the Cold
  4. Gebrasy – Into Your Arms
  5. Justa Kraujelyte – How to Get My Life Back
  6. Queens of Roses – Washing Machine
  7. Monika Liu – Sentimentai
  8. Augustė Vedrickaitė – Before You’re 6ft Under

Balsavimas: Nugalėtojas bus išrinktas lygiaverčiu komisijos ir žiūrovų balsavimu.

Transliacija: LRT

Rumunija

21:00

Selecţia Naţională – pirmas pusfinalis

Dalyviai:

  • Alex Parker & Erik Frank & Bastien – Best of me
  • Aldo Blaga – Embers
  • Andra Oproiu – Younique
  • Andrei Petruş – Take me
  • ARIS – Do Svidaniya
  • Cezar Ouatu – For everyone
  • Claudia, Minodora, Diana – România mea
  • Dora Gaitanovici – Ana
  • E-an-na – Malere
  • Eliza G – The other half of me
  • Eugenia Nicolae – Doina
  • Gabriel Basco – One night
  • Kyrie Mendél – Hurricane
  • Mălina – Prisoner
  • MOISE – Guilty
  • Oana Tabultoc – Utopia
  • Petra – Ireligios
  • VANU – Never give up
  • Vizi Imre – Sparrow
  • WRS – Llámame

Balsavimas: Šioje laidoje balsuos tik komisija.

Transliacija: TVR 1

Latvija

21:05

Supernova 2022 – finalas

Dalyviai:

  1. RAUM – Plans
  2. Linda Rušeniece – Pay My Own Bills
  3. Bermudu Divstūris – Bad
  4. Miks Galvanovskis  I’m Just A Sinner
  5. BUJĀNS – He, She, You & Me
  6. Elīna Gluzunova – Es pabiju tur (I was there)
  7. Citi Zēni – Eat Your Salad
  8. Inspo – A Happy Place
  9. Mēs Jūs Mīlam – Rich Itch
  10. Aminata – I’m Letting You Go
  11. Miks Dukurs – First love

Balsavimas: Nugalėtojas bus išrinktas komisijos ir žiūrovų balsavimu. 

Transliacija: LTV1

Slovėnija

21:20

EMA – antras pusfinalis

Dalyviai:

  • Mia Guček – Independiente
  • Gušti feat. Leyre – Nova romantika
  • Klara Jazbec – Vse kar imam
  • Verdan Ljubenko – H2O dieta
  • Leya Leanne – Naked
  • LPS – Disko
  • Anabel – Tendency
  • BQL – Maj
  • Hauptman – Sledim
  • Eva Moškon – Kliki

Balsavimas: Tris finalininkus išrinks žiūrovai, likusius tris – komisija.

Transliacija: TV Slovenia

Komentuoti