Eurovizija 2009 (dalyviai)

Organizatoriams neįtiko Lietuvos vaizdo medžiaga

Sasha Son(g) per pirmąją repeticiją Maskvoje susidūrė su problemomis – koncerto režisieriams neįtiko atsivežta vaizdo projekcija.

Jonas Vilimas, Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ narys, teigė, kad pirmosios repeticijos Maskvoje metu iškart susidurta su problemomis, nes koncerto dailininkas atsisakė projektuoti lietuvių atsivežtą vaizdo projekciją, o Lietuvos delegacijai neįtiko pasiūlyti kompromisai.

Plačiau skaitykite, paspaudę čia.

22 Komentarai

 1. Kokia nesamone :(( Butu idomu paziureti kaip atrodo lietuviu sukurta vaizdo projekcija girdi dar turi kazkas sutikti ar ja projektuos ar ne. Kaip pastebejau rusai siemet prie dalyviu labai kimba arba jiems vis kasnors neitinka 😉

 2. Man toks jausmas režisieriams nepatinka išskirtinumas … kažkokia nesamonė…

 3. Na, aš tikiuosi, jog bus rastas kompromisas Lietuvos delegacijos naudai ir tas režisierius, ar kas ten toks, sutiks parodyt tą filmuką. Ir išvis kokio velnio jis nesutinka…

 4. Per pasirodymą tai pasigedau to filmuko, kaip ir per LDD. Būtų baisiai gaila, jei jo nepaleistų. Su filmuku net visas pasirodymas atrodytų kitaip.

 5. To mistica: Tikriausiai todel, kad pavydi jog lietuviai sukure toki gera filmuka ir su juo gali uzimti aukstesne vieta 😉

 6. Man ir butu liudna 🙁 to straipsnio komentaruose kaip visada prasideda varymas ant sashos, tipo leta daina… Bet kad tie „ekspertai“ patys sugebetu taip padainuot kaip Sasha, tada tegul ir varo… Geda man del lietuvos…

 7. Pritariu, kad filmukas tikrai papildytų pasirodymą. O rusai tik tenori keiteliot savo scenos spalvas. Nieko gudro. Tikiuos, kad bus rastas sprendimas, tinkantis abiejoms pusėms

 8. Susidūrus su problema, ją reikia spręsti… Viliuosi, kad tos sumanytos idėjos su socialinės tematikos video projekcijomis bus įgyvendintos. Šiandieninė repeticija praėjo mano manymu pakankmai gerai, tik būtent video projekcijos labiausiai ir užkliuvo. Nuvalkiotas fonas, neišsiskiriantis, tos natos jau kažkur lyg ir matyta, nes daina ne apie meilę (Love) muzikai, o apie meilę žmogui ir gyvenimui. Čia socialinės tematikos vaizdo projekcijos itin taiklus sprendimas. Tai tiesiog turi būti įgyvendinta. Beje, susisiekiau su drauge iš Švedijos. Tie, kas domisi Eurovizija, šiandien būtent ir išskyrė Lietuvos repeticiją kaip profesionalią ir labai stiprią, žinoma, iškrentančią iš to viso eurovizinio popkonteksto.

 9. Na, tikiuosi, viskas bus gerai jiems. O daina ir atlikimas – SUPER! Labai profesionaliai atlikta, o dar ir daina ishsiskirianti!

 10. na tikekimes viskas issispres iki kitos repeticijos ir pusfinali pamatysime sasha su visom savo idejom,lenkiu galva sekmes!

 11. nu tai ce paprasciausias santazas 😀 igyvendins musu sumanymus ir viskas 🙂

 12. neytiko vaizdo proekcija,na koks absurdas,pyktis ima ir tiek,koks pasityčiojimas ,absurdas,kaip gali taip elgtis,kad ir kaip palaikau DIMĄ,bet jei vilimas ir tyla neras bendros kalbos ir nesusitars su tais chamais tai aš vietoj jų tikrai nedalyvaučiau eurovizijoje,kam būti pajuokos objektu? juk be gero apšvietimo viskas nublanks neteks žavesio,man labai liūdna aš neturiu žodžių,pikta ir graudu.

 13. ne kad tik nedalyvaučiau vietoj sashos song ,jei nesutiks su prodiuserio Tylos ir vilimo norais,bet dar ir skandalą jiems iškelčiau kaip taip galima elgtis,nemyli Rusai Lietuvių oi nemyli,man tai savotiškas šokas gavosi,labai nemėgstu neteisybės,sėkmės Dima ,sėkmės visiems kurie lydite Dimą ir su juo esate kartu.

 14. „Neva lietuvio šou spalvos turi būti blankesnės už graiko pasirodymą, kad jo neužgožtų.“(pagal 15minuciu) – Nesazininga! Ir ukrainietes video rode, kaip ji prashe ir kokio prase! Ech, papirkta viskas, krc. Velniop tokius politinius-ekonominius konkursus! Man gaila tu atlikeju, kurie aukojasi, stengiasi, o cia – kuo daugiau pinigu sukisa, tuo aukstesne vieta! Slamstas! Sekmes, Sasha! Betkokiu atveju, tu nugalejai Lietuvoje ir turi nemazai gerbeju visame Pasaulyje be jokios Slamstovizijos!

 15. tarkim jei nepaleidžia Dimos atsivežto video ir apšvietimo,aš Dimos vietoj ,vietoj atliekamos dainos ,pasakyčiau kelis prasmingus sakinius,kodėl aš atsisakau dalyvauti eurovizijoje? tai girdėtų visa europa ir manau tiems kas mus diskriminuoja garbės nepadarytų,nes tai girdėtų visa europa,ir tai turbūt būtų istorijoje pirmas atvejis.Visokių minčių sukasi,nes velniškai piktina toki dalykai .

 16. Geriau pasidomėkit kokios piniginės sankcijos ir ne tik lauktų Lietuvos Televizijos nedalyvavimo atveju ir pan. Grėstų daugiatūkstantinė bauda + draudimas nedalyvauti Eurovizijoje keliems metams

 17. Seniai viskas buvo aisku kad sasha son eurovizijoje nieko nelaimes. Maskvoje pasizurejo kitus dalyvius ir viskas jam aisku kad jis nieko geriau negali parodyti. Tai sugalvojo, kad netinka vaizdo medziaga. Tokiu atveju reiketu jam grazinti suaukotus zmoniu pinigus.

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.