Anonsai

Šįvakar bus surengti net aštuoni „euroviziniai“ šou, tarp jų – Izraelio ir Italijos finalai

Estija

19:30

Eesti Laul – antras pusfinalis

Dalyviai:

  1. Jyrise – „Plaksuta“
  2. Maian – „Meeletu“
  3. Boamadu – „Mitte kauaks“
  4. Evelin Samuel – „Waterfall“
  5. Black Velvet – „Sandra“
  6. Púr Múdd & Shira – „Golden Shores“
  7. Jaagup Tuisk – „Kui vaid“
  8. Minimal Wind ft. Elisabeth Tiffany – „What To Make of This“
  9. Stefan – „Hope“
  10. Anna Sahlene – „Champion“

Balsavimas: Du balsavimo turai. Po pirmojo turo žiūrovai ir komisija išrinks pirmus keturis finalininkus. Antrame ture žiūrovai išrinks penktąjį.

Transliacija: ERR

Norvegija

20:55

Melodi Grand Prix – ketvirta laida

Dalyviai:

  • Alexandra Joner  „Hasta la vista“
  • Kim Wigaard  „La Melodia“
  • Maria Mohn  „Fly“
  • Sofie Fjellvang  „Made Of Glass“

Balsavimas: Žiūrovai išrinks vieną dainą, kuri pateks į finalą.

Transliacija: NRK

Lietuva

21:00

Pabandom iš naujo – antras pusfinalis

Dalyviai:

  1. Mary Mo – „Get Up“
  2. Vilija – „101“
  3. Urtė Šilagalytė – „Running Chords“
  4. Ieva Zasimauskaitė – „I’ll Be There“
  5. Augustė Vedrickaitė – „Before You’re 6ft Under“
  6. Rūta Loop – „Call Me from the Cold“
  7. Titas & Benas – „Getting Through This“
  8. Monika Liu – „Sentimentai“
  9. Moosu X – „Love That Hurts“

Balsavimas: Komisija ir žiūrovai išrinks keturis finalininkus.

Transliacija: LRT

Švedija

21:00

Melodifestivalen – pirma laida

Dalyviai:

  1. Malou Prytz – „Bananas“
  2. Theoz – „Som du vill“
  3. Shirley Clamp – „Let There Be Angels“
  4. Omar Rudberg – „Moving Like That“
  5. Danne Stråhed – „Hallabaloo“
  6. Cornelia Jakobs – „Hold Me Closer“
  7. Robin Bengtsson – „Innocent Love“

Balsavimas: Balsuoja žiūrovai. Pirmą ir antrą vietas užėmusios dainos keliauja į finalą, o trečią ir ketvirtą vietas užėmusios dainos – į pusfinalį.

Transliacija: SVT

Latvija

21:05

Supernova 2022 – pusfinalis

Dalyviai:

  1. Citi Zēni – „Eat Your Salad“
  2. Miks Dukurs – „First Love“
  3. Linda Rušeniece – „Pay My Own Bills“
  4. Elīna Gluzunova – „Es pabiju tur“
  5. Raum – „Plans“
  6. Patriks Peterson – „Can’t Get You Outta My Head“
  7. Mēs Jūs Mīlam – „Rich Itch“
  8. Katō – „Promises“
  9. Miks Galvanovskis – „I’m Just A Sinner“
  10. Markus Riva – „If You’re Gonna Love Me“
  11. The Coco’nuts – „In And Out Of The Dark“
  12. Aminata – „I’m Letting You Go“
  13. Bermudu Divstūris – „Bad“
  14. Beatrise Heislere – „On The Way Home“
  15. Zelma – „How“
  16. Bujāns – „He, She, You & Me“
  17. Inspo – „A Happy Place“

Balsavimas: Į finalą pateks 10 geriausiųjų. Komisija turi teisę vienam nepatekusiam suteikti papildomą pakvietimą į finalą.

Transliacija: LTV1

Slovėnija

21:20

EMA – pirmas pusfinalis

Dalyviai:

  1. July Jones – „Girls Can Do Anything“
  2. David Amaro – „Še vedno si lepa“
  3. Le Serpentine – „Tud teb se lahk zgodi“
  4. Bowrain & Brina – „Čas je“
  5. Luma – „All In“
  6. Stela Sofia – „Tu in zdaj“
  7. Jonatan Haller – „Obzorje“
  8. Batista Cadillac – „Mim pravil“
  9. Zala Smolnikar – „V ogledalu“
  10. Manouche – „Si sama?“

Balsavimas: Tris finalininkus išrinks žiūrovai, likusius tris – komisija.

Transliacija: TV Slovenia

Izraelis

21:30

X Factor – finalas

Dalyviai:

  • Eli Huli – „Blinded Dreamers“
  • Inbal Bibi – „Marionette“
  • Michael Ben David – „I.M“
  • Sapir Saban – „Breaking My Own Walls“

 

Balsavimas: 25% komisija, 25% ekspertų komitetas, 50% žiūrovai. Pirmame ture dalyviai atliks garsių dainų koverius, vienas dalyvis bus pašalintas. Antrame ture likusiųjų trejetas atliks „eurovizines“ dainas.

Transliacija: Channel 13

Italija

21:45

Sanremo 2022 – finalas

Dalyviai:

  • Elisa – O forse sei tu
  • Mahmood & Blanco – Brividi
  • La Rappresentante di Lista – Ciao Ciao
  • Dargen D’Amico – Dove si balla
  • Gianni Morandi – Apri tutte le porte
  • Emma – Ogni volta è così
  • Ditonellapiaga e Rettore – Chimica
  • Massimo Ranieri – Lettera di là del mare
  • Irama – Ovunque sarai
  • Fabrizio Moro – Sei tu
  • Giovanni Truppi – Tuo padre, mia madre, Lucia
  • Noemi – Ti amo non lo so dire
  •  Sangiovanni – Farfalle
  •  Michele Bravi – Inverno dei fiori
  •  Rkomi – Insuperabile
  •  Achille Lauro feat. Harlem Gospel Choir – Domenica
  •  Matteo Romano – Virale
  •  Highsnob & Hu – Abbi cura di te
  •  Giusy Ferreri – Miele
  •  Iva Zanicchi – Voglio Amarti
  •   Aka 7even – Perfetta così
  •  Le Vibrazioni – Tantissimo
  •  Yuman – Ora e qui
  •  Tananai – Sesso occasionale
  •  Ana Mena – Duecentomila ore

 

Balsavimas: Pirmame ture balsuos žiūrovai. Antrame ture liks trys geriausieji, o nugalėtoją rinks žurnalistai, demoskopinė komisija ir žiūrovai.

Transliacija: RAI1

Komentuoti