Eurovizija 2009 (renginys)

Repetuoja į konkursą sugrįžusi Slovakija

Po vienuolikos metų pertraukos Slovakijos atstovai vėl užlipo ant „Eurovizijos“ scenos. Žavusis duetas, kurį sudaro menininkai Kamil Mikulčik ir Nela Pociskova, savo dainą sudainavo puikiai. Pasirodymo pradžioje Nela scenoje buvo tik su violončelininku ir pianistu. Šviesos pritamsintos, ekranuose — ruda ir auksinė spalvos, degančių baltų žvakių atvaizdai.  Per priedainį prie balta, ilga, blizgančia suknele apsirengusios Nelos prisijungia ne ką mažiau elegantiškai apsirengęs Kamil — jis vilki juodas kelnes ir švarką, baltus atsagstytus marškinius. Atlikėjų vokalai skamba nepriekaištingai. Ar savo ramiu ir gražiu pasirodymu jiems pavyks užkariauti europiečių širdis ir patekti į finalą, sužinosime gegužės 14 dieną.

slovak1

slovakk

Nuotraukos: © Indrek Galetin (EBU)

14 Komentarai

 1. negaliu peikt, nes tik išgirstu pianiną, trykšta ašara, labai gražiai jis skamba 🙂
  daina irgi patinka 🙂

 2. nepatiko 🙂 nedera jie 🙂 jie praeitu metu rumunijos duetui is tolo neprilygsta 🙂

 3. Labiausiai nustebino iš šendien žiūrėtų 🙂
  Visai nieko iš jų nesitikėjau 🙂
  Tikrai laukiu pasirodymo pusfinalyje 🙂

 4. labai graziai sudainavo,grazi gyvi kalba,ir parodanti kad tai yra dainu konkursas o ne politikos!!!! slovakija – tai ko truko 10 metu be jos eurovizijai saunu geriausia bus eurovizija maskvoje!

 5. na man pasirodymas kaip ir nieko, bet daina pagrindinis slovaku varikliukas. kaip sugryzimas, tai labai grazu. super jiems, bet i finala, manau gali neiseiti, nes finale bus tik 10 vietu, o musu pusfinalyje uz juos yra vertesniu patekti i finala, tarp ju ir Lithuania.

 6. tikiuosi bent pianino pas sasha son bus kitos spalvos 😀 ir grazesnis niegu sitas 😀

 7. skonio reikalas , bet manes tokios dainos netraukia ir ju metu norisi kad greiciau daina baigtusi 😀

 8. Taigi galime sakyti pamatėme visą pasirodymą.Su kostiumais su viskuo ;D

Komentuoti