Eurovizija 2009 (renginys)

Ant scenos Chiara iš Maltos

Trečią kartą į „Euroviziją“ atvykusiai atlikėjai Chiarai repeticija buvo sėkminga. Scenos tema – vanduo: grindys atrodė lyg banguojanti jūra, taip pat galėjome pamatyti vandenyno dugną. Scenoje atlikėja viena (kaip įprasta), be jokių pritariančių vokalistų ar šokėjų. Chiara naudojosi tik vienu instrumentu— savo galingu balsu. Sudainuota puikiai. Ar pavyks atlikėjai, po labai sėkmingų dviejų dalyvavimų, ir šį kartą pasiekti puikių rezultatų, sužinosime už 8 dienų.

002_5143-resize-s925-s450-fit

002_5171-resize-s925-s450-fit

Nuotraukos: © Alain Douit (EBU)

18 Komentarai

 1. o jau veik 🙂 daina man tai siaip sau, atlikta be priekaistu 🙂 tik pradzioj vos nesusijuoke 😀 daug kam ji patiks bet ne man 🙂 finale turetu dalyvaut 🙂 ir manau gali ir i top10 patekt 🙂 bet prie favoriciu jos nerasyciau net zinant jos sekminga eurovizijos patirti 🙂

 2. atlikimas geras, bet nera jokio sou ar dar kazko vien daina ir atlikimu nepaimsi sio konkurso

 3. tt>> tai kad jos visi eurovizijos pasirodymai tokie buvo 🙂 ce sou gali nesitiket 🙂

 4. vienu zodziu Malta – baisu,balsas gal ir geras bet daina tai ka zinau uzknisa

 5. Daina nebloga, jos balsas irgi geras, tačiau man jis per daug ausį rėžia.

 6. kadnagi pasirodymu iki Eurovizijos neziuriu, tai komentuoti nelabai ir galiu, taciau zinau, kad ji dainuoja gerai, bet ant scenos atrodo kvailokai….

 7. dainuoja graziai. pritariu tiems, kurie raso, kad daina si karta nei siokia, nei tokia. neypatinga.

 8. Turbūt Maltai be jos šansų būtų mažai. Tačiau duočiau 90 procentų, kad pateks. Pasirodymas – gražus fonas, nepriekaištingas vokalas, bet vat daina…Prasčiausia iš tų, kurias ji atliko ESC. Vis dėl to nėra prasta ir ši, bet nemanau, kad pasiekti ankstesnių metų rezultatą..Arba dar aukščiau

 9. patinka man ji 🙂 ir ypač patinka, kad be jokių back’ų ir jokių show elementų pasirodys 🙂
  tiesiog daina ir viskas 🙂

 10. NA as daugiau nieko nesitikėjau..
  Paprasta, nuoširdu, gražu, bet negeriausia šendien 😉

 11. Viskas labai gražu, bet kiek galima. Va aš žiūriu į ją ir galvoju, trečią kartą siunčia ir visada su beveik tokia pačia daina. Manau, kad žiūrovams jau gali nusibosti. Kiekvieną karta jai pasirodant darosi vis nuobodžiau. Manau, kad jei jau dažnai pasirodai, tai bent nustebink, kad kaskart su malonumu žiūrėtum..

 12. Daina labai prasta, tik vokalas viską atperka. Žinoma, pateks į finalą, o gal ir ne…

 13. Ištikro tai pirmą kartą girdžiu tą dainą butent per repeticiją. Nieko įpatinko bent man.. Na aišku balsas jos geras ir pan. Bet aš apie bedrą.

Komentuoti

Edgaras
Vienas iš trijų pirmųjų „Eurodienos“ redaktorių, 2008 ir 2009 metais pranešęs daugiau kaip 150 „Eurovizijos“ naujienų konkurso fanams Lietuvoje.