Eurovizija 2009 (renginys)

Ant scenos sesės iš Armėnijos

Ką tik baigėsi Armėnijos repeticija.  Be sesių Ingos ir Anush scenoje buvo dar keturios šokėjos.  Vokaline prasme atlikėjos pasirodė geriausiai iš visų jau repetavusių. Spalvinga scena pagyvina pasirodymo nuotaiką. Taip pat stovėjo apvali pakyla, aplink ją šoko šokėjos (tai šiek tiek primena 2006 metų Armėnijos pasirodymą). Kol kas tai vienas iš geriausių pasirodymų, žiūrėsime, ką mums dar žada ši diena.

3496064099_861801a962
Nuotrauka: © All Kinds Of Everything

12 Komentarai

 1. nu sitas pasirodymas man patiko 🙂 geriausias siandien 🙂 tik neaisku kokie bus sceniniai rubai vokalisciu 🙂

 2. labai geri stilistai su jomis dirba… todėl manau, kad kostiumai irgi bus gražūs 🙂

 3. nežinau… man ta pakyla netinka :/
  kažkodėl prisiminiau save, kai dainuodavau ant stalo… o tai negerai 😀

 4. Antras pagal gerumą šendien 🙂
  Pirmoje vietoje be abejo Belgija 🙂

 5. Man irgi visiškai nepatiko. Dainavo siaubingai, o tas Bolywood’o stilius tai iš vis be ryšio. Gal dar jei dainuotų gerai- o dabar- kai dėjo pro šalį tai net klausytis buvo baisu 🙁

 6. Fainas pasirodymas tik man pacios scenos spalvos nepatinka, gal todel kad man paciam nepatika kai buna labai daug spalvu 😉

 7. Neblogai neblogai, tik Sirusho pernai buvo daug geresne:) o siaip gaila, kad 2006 nelaimejo gruzine Sopho, man sitos dainos pradzia primine Sopho:)

Komentuoti

Edgaras
Vienas iš trijų pirmųjų „Eurodienos“ redaktorių, 2008 ir 2009 metais pranešęs daugiau kaip 150 „Eurovizijos“ naujienų konkurso fanams Lietuvoje.