Atrankos

Ukraina, Islandija ir Estija išsirinko paskutinius finalininkus, o Švedija užtikrintai juda link atomazgos

?? Ukraina – „Vidbir“

Daug muzikos, pokalbių ir reklaminių pertraukų – taip trumpai galima apibūdinti ukrainiečių atrankos transliacijas. Susumavus komisijos ir žiūrovų rezultatus paaiškėjo likę trys finalininkai, kurie pasirodys kitą šeštadienį vyksiančiame „Vidbir 2020“ finale:

TVORCHI – „Bonfire“:

KHAYAT – „Call for Love“:

David Axelrod – „Horizon“:


?? Estija – „Eesti Laul“

Antrajame „Eesti Laul“ pusfinalyje pasirodė dvylika dalyvių. Kaip ir pirmajame pusfinalyje, komisijos ir žiūrovų balsavimu iš pradžių buvo išrinkti keturi finalininkai. Antruoju balsavimu jau vien žiūrovai išrinko dar du atlikėjus, kuriems buvo suteikta proga kovoti finaliniame koncerte, kuris vyks po dviejų savaičių, vasario 29 dieną.

Uku Suviste – „What Love Is“:

Inger – „Only Dream“:

Jaagup Tuisk – „Beautiful Lie“:

Uudo Sepp – „I’m Sorry I Messed Up“:

Traffic – „Üks kord veel“:

SHIRA – „Out in Space“:


?? Švedija – „Melodifestivalen“

Trečiajame „Melodifestivalen 2020“ pusfinalyje išvydome dar septynių atlikėjų pasirodymus. Mariette tapo pirmąja dalyve, kuri dalyvaudama atrankose ketverius metus, kiekvieną kartą iš karto patekdavo į finalą. Šį kartą atlikėjai nusišypsojo sėkmė su daina „Shout it Out“. Kartu su dainininke bilietą į švedų atrankos finalą iškovojo Mohombi su kūriniu „Winners“. Tuo tarpu „Antrojo šanso“ ture kovos Drängarna ir Anis Don Demina.

Drängarna – „Piga och dräng“:

Anis Don Demina – „Vem är som oss“:


?? Islandija – „Söngvakeppnin“

Antrajame islandų pusfinalyje pasirodė penki dalyviai, o du geriausieji iškovojo kelialapius į finalinę kovą, kuri vyks jau kitą šeštadienį:

Daði Freyr og Gagnamagnið – „Gagnamagnið“:

Íva – „Oculis Videre“:

Islandijos nacionalinis transliuotojas RÚV tradiciškai nusprendė suteikti vienam iš dalyvių „laukinę kortą“ – finale taip pat pasirodys dainininkė Nína su daina „Ekkó“:

Komentuoti