Podkastai

Eurodiena.lt podcastas: trečioji laida Lietuvoje, pirmojo atrankos etapo apžvalga ir Aistė Pilvelytė „Eurovizijoje“

Trečiajame Eurodienos podcasto epizode kalbamės apie trečiąją „Pabandom iš naujo“ laidą, apžvelgiame visą pirmą Lietuvos atrankos etapo bei svarstome, kuris Aistės Pilvelytės bandymas patekti į „Euroviziją“ buvo geriausias.

Mūsų manymu geriausi Aistės Pilvelytės bandymai atrankose:

„Melancolia“:

„You bet“:

„Troy on fire“:

„Emotional crysis“:

„Im Like A Wolf“:

2 Komentarai

  1. Labai smagu, kad nepatingėjote ir apžvelgiate viską, tikrai vertinu ir klausau tik kažkaip per daug apie Pilvelyte visko.

  2. Sorry, vyrukai, bet nusišnekat apie Aistę labai juodai. Aš suprantu, kad mėgstat modernias dainas patys, bet va tas jos atsipalaidavimas būtent ir yra raktas. Unbreakable yra DIVOS gabalas ir Aistė yra Diva. Ir šiuo atveju, nė vienas esantis atlikėjas nespinduliuoja savo pasirodyme tiek užtikrintumo kiek Aistė, ir tai paperka. Aš iš visos širdies tikiuosi, kad toks „modernistinis” jaunimas kaip jūs nesubalsuos, o subalsuos subrendę Eurovizijos gerbėjai ir ji važiuos į Roterdamą. Ir vienintelė nepadarys gėdos.
    P.S. get your facts straight Evgenyos Redko gabale blogai, kai priedainis = pragrojimui, o The Roop viskas ok, nors dar ir pragrojimas nuklijuotas nuo Billie Eilish :)))

Komentuoti