Eurovizija 2009 (dalyviai)Eurovizija 2009 (renginys)

Muzikos namuose „House of music“ Sashos palydėtuvės ir „Eurovizijos“ transliacijos

sasha-at-house-of-musicŠeštadienį, gegužės 2 dieną, muzikos namuose „House of music“ (buvęs „Šampano baras“)  Lietuvos atstovo „Eurovizijoje“ Sashos Son(g) palydėtuvės bei koncertas. Durys atidaromos 21 val. Koncerto pradžia — 24 val. Įėjimas nemokamas. Po koncerto — diskoteka.

Gegužės 12, 14 bei 16 dienomis, „House of music“ kviečia tiesiogiai stebėti „Eurovizijos“ pusfinalius bei finalą. Įėjimas nuo 19 val.

Vieta: GCW laisvalaikio centras, A. Vienuolio g. 4, Vilnius.

Telefonas pasiteiravimui bei staliukų rezervavimui 861453115.

19 Komentarai

 1. Nu tai, aisku visi renginiai vyksta tik vilniui liktais kitu miestu lietuvoje nera

 2. abejoju jo sugebejimais, perdetas vilciu propogavimas.. nepuoselekit vilciu, nes bus atvirksciai.. nusiimkit rozinius akinius ir nebukit naivus, geriau kitu saliu atstovus paziurekit. tiesa akivaizdi- deja. prognozuoju 18-20 vieta geriausiu atveju. Lietuvai niekada ne bus salis nugaletoja, nebent po ypatingai daug metu.

 3. noreciau ten buti,bet deja neturesiu galimybes.butu lb faina,jei lrt tiesiogiai transliuotu,ar bent jau irasa parodytu.tiesa,o kdl taip velai pradzia?

 4. Gaila,Klaipėdoje nėra tokių vietų.
  Eičiau su malonumu.
  Pritariu sad 😀

 5. Tikrai noreciau nueiti…
  Bet lb velai.
  O eurovizija gal ir nueisiu ten paziureti 🙂

 6. abejoti reikia ne jo sugebejimais (kurie yra akivaizdus), o tuo, ar zmones balsuos. kaip zinome, balsuojama pirmiausia uz sou, todel prognozuoti rezultato is anksto neimanoma.

 7. Nesvaikit, Sasha yra geras atlikejas. Jam reikia padrasinimo ir, zinoma, musu palaikymo.

 8. Gaila gyvenu Kaune,nueciau jei buciau vilniete 😀 o del abejoniu apie Sashos sugebejimus galiu pasakyti tik viena – ateis geguzes 14 diena ir pamatysim viska 😀

 9. Ar as kazka praleidau, ar kaip? Nuo kada visi pradejo varyti and Sashos? Tiek cia, tiek youtubej taip varoma ant jo ir Lietuvos (paciu lietuviu!), kad baisu.

 10. Gal niekuo ir neypatingas, bet ten sosrinę, daugiausia žmonių ir pats Sasha iš Vilniaus. Taigi nemanau, kad būtų protinga rengti tą koncertą kokiam Panevėžy.

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.