Eurovizija 2009 (renginys)

Scena paruošta repeticijoms

Štai atėjo gegužės mėnuo, o su juo ir viskas kas įdomiausia, tai ko „Eurovizijos“ gerbėjai laukė ištisus metus. Jau šį savaitgalį Maskva pasitiks konkurse dalyvaujančių šalių delegacijas, o sekmadienį sceną išbandys 9 valstybių atstovai. Repeticijų maratonas tęsis daugiau negu savaitę, todėl sekite naujienas ir iki pusfinalių sužinosite ir išvysite daugybę įdomybių.

Žemiau esančiame vaizdo reportaže galite pamatyti „Eurovizijos“ konkurso sceną visu grožiu. Montažo darbų vadovas Grigorijus Antropovas teigia, kad konstrukcija yra užbaigta, o visa įranga repeticijoms paruošta. Šiuo metu atliekami tik smulkūs darbai, paskutiniai potėpiai. Paklaustas, kas buvo sunkiausia ruošiant įrangą, pašnekovas teigia, kad komanda nesusidūrė su didesniais sunkumais, o pats darbymetis dar prieš akis. Priminus atvejį, kai Belgrade Dima Bilanas privalėjo paskutinę minutę atsisakyti šou su kopėčiomis, Grigorijus Antropovas tikina, kad iš jų pusės bus dedamos visos pastangos, kad iš techninės pusės visų 42 šalių atstovai būtų patenkinti savo pasirodymu.


„Pirmojo kanalo“ video

(užsikrauna ilgiau negu įprasti vaizdo įrašai)

 

14 Komentarai

  1. Taigi kas seka visa eurovizijos pasiruosima tai zino kad rengejai atskleis visa scena visu jos groziu per pirma pusfinali 😉

  2. Ohoho, tokioi scenoi net repetuot yra didelis pasiekimas daininkui, o dar pasirodyt….pries tokia publika…

  3. Labai viskas gražu ir viskas labai gerai.
    Tiesą sako Lakkys,tokioje scenoje repetuoti,o ypač dainuoti…
    Prisiminimai visam gyvenimui. 😉

  4. Tikrai nuostabi scena. Matosi, kad rusai labai stengiasi sukurti nuostabu sou. Kitos salys dar taip nesistenge kaip rusai.

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.