Eurodiena.lt

Žaidimo „Atspėk Jeronimo vietą“ rezultatai

Iki pat „Eurovizijos“ dainų konkurso repeticijų pradžios „Eurodienos“ lankytojai galėjo spėti kuri vieta atiteks Lietuvos atstovui Jeronimui Miliui.
Iš viso sulaukėme apie 300 spėjimų. Visiems spėjusiems nurodytais kontaktais buvo išsiųstas prašymas patvirtinti dalyvavimą, bet dalis to nepadarė ir prarado teisę kovoti dėl prizo.
Tarp „Eurodienos“ skaitytojų atsirado 7 optimistai, kurie manė, kad Lietuva laimės „Euroviziją“. Dar 40 žmonių spėjo, kad pateksime į finalą, ir ten pasieksime viršutinį dešimtuką. Taip pat buvo nemažai spėjimų, kad į finalą pateksime, bet liksime žemiau dešimtos vietos.
17 žmonių nuojauta pakuždėjo, kad Jeronimas pusfinalyje užims paskutinę vietą. Dar tiek pat manė kad liks priešpaskutinis.

Kad Jeronimas Milius užims 16 vietą pusfinalyje, atspėjo 24 žmonės. Iš jų, patvirtinusių savo spėjimą, tiksliausiai, tik 6 taškais suklydo Rimtė P. Sveikiname ją, nes už tiksliausią spėjimą dovanojame šaunų, kol kas vienintelį tokį „Eurodienos“ puodelį, dekoruotą šių metų „Eurovizijos“ ornamentais ir logotipu.
Jeigu laimėtoja neatsilieps į el. laišką 10 dienų bėgyje, prizas atiteks antrą vietą konkurse užėmusiai Ernestai T.

Visiems dėkojame už dalyvavimą žaidime ir primename, kad tik nuo Jūsų piniginės paramos priklausys kiek prizų išdalinsime ateityje.

7 Komentarai

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.