Eurovizija 2008 (renginys)

Apie „Euroviziją” rašo…

Po Eurovizijos konkurso bukmekeriai skaičiuoja nuostolius

Šiųmetinis „Eurovizijos“ dainų konkursas bukmekeriams tapo nuostolingas. Pasak „Triobet.com“ bukmekerių, vien už Rusijos atstovo Dimos Bilano pergalę stačiusiems lošėjams buvo išmokėta virš 25 tūkst. litų.

Daugiau skaitykite Alfa.lt straipsnyje .

J.Milius: kad Lietuvai pasisektų „Eurovizijoje“ reikia naftos ir atominės bombos

Antradienio rytą DELFI skaitytojai praleido internetinėje konferencijoje uždavinėdami klausimus ką tik iš „Eurovizijos“ konkurso sugrįžusiam Jeronimui Miliui. Vaikinas nuoširdžiai džiaugėsi daugelio tautiečių palaikymu ir padėkomis už gražiai atliktą kūrinį. Vaikinas juokavo, kad Lietuvai patekti į „Eurovizijos“ finalą kliudo politinė situacija.

Daugiau skaitykite DELFI straipsnyje.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

4 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vanilla Ninja
Vanilla Ninja
prieš 2024 metus

Nu popsas sudas,bet jei ziuri eurovizija tai ir tikekis kad ten bus popsas

Sindy
Sindy
prieš 2024 metus

Somewhere>>
Baik varyt and Svedes! Uzknisai iki gyvo kaulo.Dieve mano,kiek galima? Su savo Turkais ir dar velniai zino kuom dink is akiracio.Jau atsibodai man su savo varymais ant popso.Supranti,kad kitiems patinka? Ziuriu,kad nelabai.Tavo rokas irgi ne ke geresnis.Uzknisai,kartoju.

Anonimas
Anonimas
prieš 2024 metus

kad patektume i finala nereikia jokiu atominiu bombu… tiesiog lietuviam reikia lavinti skoni muzikos klausimais… jeronimas- nezinau kas jus taip suzavejo? isvaizda?balade? lietuvoje gal tai populiaru,taciau kitose salyse? daugiau tokiu "gabalu" nerasi niekur… juk siunciame klounus ne pirmus metus..matome kitu saliu pasirodymus?? ko dar reikia kad pasidarytume protinga salis??? darykime isvadas po sio pasirodymo..susiimkime,perziurekite dar karta ta pasirodyma ir ziekite kaip jis nublanko kitu kontekste… paskaitykite komentarus kitusaliu…net ir lietuviai keikia heronima… tai yra kvaila ir juokinga… pasakyti : "man patiko jeronimo pasirodymas" taip sako dauguma lietuviu.. nesvarbu ar mum patiko,svarbu ar likom ivertinti.. Aiste Pilvelyte- vienintele zinoma lietuviu atlikeja,kuri kasmet stengiasi ur bando perkopti eurovizijos finala lietuvoje… net ir kiti eurovizijos fanai uzsienyje,ja jau zino . Giria ir sako jog ji galetu nugaleti…nepirmus metus internete girdisi kalbos apie keistus balsavimo rezultatus… Aiste, esi vienintele puiki ir verta Eurovizijos atlikeja… As, labai tikiuosi kad laimesi kitamet ir pagaliau mes galesime dziaugtis ir liksime patenkinti uzimta vieta. Aiste- mes tavim tikim..

<a href='http://www.blogas.lt/profiles/Somewhere/'>Somewhere</a>
prieš 2024 metus

ia dar karta pasitvirtina, kad progrozes yra beveik beprasmis dalykas… ta traumuoja svede apskritai i finala neturejo patekti…

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.