Vaikų Eurovizija

Šiandien dvi šalys renkasi atstovus vaikų „Eurovizijai“

Pasibaigus „Eurovizijos“ dainų konkursui, prasidėjo ne tik šokių, bet ir vaikų „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos. Jau šiandien paaiškės kas lapkričio 22 dieną vaikų „Eurovizijos“ konkurse atstovaus Rusijai ir Rumunijai. Taip pat sužinosime kas dalyvaus Baltarusijos nacionaliniame finale.

Rumunijos atstovas bus išrinktas iš 12 dalyvių. 50% balsų sudarys komisija, 50% – žiūrovai. Pradžia – 15.10 valandą Lietuvos laiku per „TVR International“, kartojimas 23.10. Internetu tiesiogiai stebėti galite paspaudę čia arba čia .


Baltarusijos pusfinalis, įrašytas antradienį, bus parodytas šiandien 19.15 valandą. Iš 20 vaikų komisija išrinks 10 nacionalinio finalo dalyvių, kurie dalyvaus rugsėjo mėnesį vyksiančiame finale.
Atrankos pusfinalį transliuos dvi Baltarusijos televizijos: „Pervyj
kanal“ ir „Belarus-TV“. „Pervyj kanal“ Lietuvoje gali stebėti beveik
visi kabelinės televizijos vartotojai. Palydovinės televizijos
naudotojai gali matyti „Belarus-TV“.
Jeigu neesate nei kabelinės, nei palydovinės televizijos vartotojas, tuomet atranką galėsite žiūrėti internetu, paspaudę šią nuorodą.


Rusijos finale dalyvaus 19 dalyvių. Atstovą išrinks tik žiūrovai.
Pradžia 20.35 Lietuvos laiku. Šou transliuos televizija „RTR planeta“, kurią Lietuvoje gali matyti kabelinės televizijos vartotojai. Internetine transliacija paspaudus čia .


Šiemet iš vaikų „Eurovizijos“ pasitraukė Švedija ir Portugalija, bet jų vietas užims Azerbaidžanas ir Izraelis. Paraiškas rengti 2009 metų konkursą pateikė Rusija, Ukraina bei Serbija.

1 Komentaras

  1. Och…Gal pas mus reikia surengti euroviziją?Ei Rusija užsimanė eurovizijos visus metus pas juos…

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.