Dalyviai

Sergey Lazarev sugrįžta atstovauti Rusijai „Eurovizijoje“

Rusijos transliuotojas patvirtino, kad Sergey Lazarev antrą kartą gins Rusijos garbę „Eurovizijos“ dainų konkurse.

2019-uosius galime drąsiai vadinti „eurovizinių“ gandų metais. Vieni iš jų nepasitvirtina, o kiti – virsta tikrove. Kaip ir buvo spėjama, šių metų Lazarevo „eurovizinę“ paraišką ruoš ta pati „svajonių komanda“, kuri buvo atsakinga už Rusijos pasirodymą ir 2016 metais. Primename, kad tą kartą Sergey pavyko laimėti žiūrovų balsavimą. Kūrinio autoriai Filipas Kirkorovas ir Dimitris Kontopulosas šiemet tikisi iškovoti Rusijai pergalę.

Savo karjerą Sergey Lazarev pradėjo dainuodamas duete „Smash!!“ kartu su dainininku Vladu Topalovu, tačiau 2004 metais vaikinų keliai išsiskyrė. Netrukus Sergey sėkmingai pradėjo solinę karjerą, taip pat vedė įvairius televizijos projektus („Maidans“, „Operos fantomas“, „Šok!“), mielai sėdo į komisijos nario kėdę („Ukrainos balsas“, „Noriu pas Meladzę“, „Nustebink mane“), vaidino kine, Maskvos teatre ir įgarsino įvairių animacinių filmų veikėjus. 2008 metais Sergey dalyvavo atrankoje į „Euroviziją“, tačiau jo kūrinys „Flyer“ užėmė tik ketvirtąją vietą, o 2016 metais dainininkas gavo Rusijos transliuotojo pasiūlymą atstovauti šaliai Švedijoje. Surinkęs 491 tašką Sergey galutinėje rezultatų lentelėje užėmė trečią vietą, užleisdamas pozicijas tik australei Damy Im ir ukrainietei Jamalai.

Kviečiame prisiminti Sergey Lazarevo pasirodymą 2016 metų „Eurovizijoje“:

Konkursinį rusų kūrinį išgirsime šiek tiek vėliau, o daugiau detalių komanda atskleis rytoj „RTR“ televizijos pokalbių šou „Sveikas, Andrejau“ metu.

2 Komentarai

Komentuoti