Anonsai

„EUROVIZINIS“ SAVAITGALIS: šiandien startuoja spalvinga Rumunijos atranka

Šiandien 21.00 val. Rumunijos žiūrovai stebės pirmąjį nacionalinės atrankos „Selecția Națională 2019“ pusfinalį. 

Rumunijos transliuotojas TVR kiek anksčiau atskleidė 24 Rumunijos nacionalinės atrankos dalyvius, kurie varžysis dėl galimybės dalyvauti šių metų ,,Eurovizijoje”. Dalyviai buvo atrinkti iš 126, kurie pareiškė norą pasirodyti atrankoje. Išrinktieji buvo paskirstyti į du pusfinalius – pirmame varžysis 11 atlikėjų ir grupių, o antrajame – 13. Komisija pusfinaliuose išrinks po 5 dainas, kurios keliaus į finalą, o šeštąsias dainas, kurios taip pat skambės finale,  išrinks publika. Didžiajame finale, kuris vyks vasario 17 dieną Bukarešte, nugalėtojas bus išrinktas lygiaverčiu komisijos ir žiūrovų balsavimu.

Pirmojo pusfinalio  dalyviai:

Bella Santiago – ,,Army Of Love”:

Berniceya – ,,The Call”:

Claudiu Mirea – ,,We Are The Ones”:

Dya & Lucian Colareza – ,,Without You (Sin ti)”:

Ommieh x Anakrisez – ,,Rock This Way”:

Steam – ,,The Way It Goes”:

Teodora Dinu – ,,Skyscraper”:

The Four – „The Song Of My Heart”:

Trooper – ,,Destin”:

Vaida – ,,Underground”:

Nicola – „Weight of the World“:

Iš pirmojo pusfinalio geriausiai Rumunijos publikai pažįstama yra grupė ,,Trooper“, kuri buvo sukurta dar 1995 metais, o šiemet nusprendė išbandyti jėgas nacionalinėje atrankoje. Taip pat užkietėjusiems ,,Eurovizijos” gerbėjams turėtų būti girdėti Claudiu Mirea ir Teodora Dinu vardai, nes šie atlikėjai atrankoje dalyvauja ne pirmąkart.

Tiesioginę pirmojo pusfinalio transliaciją galėsite stebėti nuo 21.00 val. oficialiame TVR puslapyje, paspaudę šią nuorodą.

Komentuoti