Eurovizija 2009 (dalyviai)

Hadise ruošiasi išleisti naująjį albumą

    hadise1-resize-800-450-fit1    Viena iš rimčiausių kandidačių nugalėti Maskvoje vyksiančioje „Eurovizijoje“ — Turkijos atstovė Hadise — ruošiasi į „plačiuosius vandenis“ paleisti savo naująjį albumą, pavadinimu „Fast Life“ („Greitas Gyvenimas“). Kaip pati Hadise sako, šis pavadinimas atspindi jos dabartinį gyvenimą: turai po įvairias šalis pristatinėjant save, repeticijos, pasiruošimai didžiausiam dainų konkursui Europoje…

    Albumas „Fast Life“ pasaulį „išvys“ gegužės 11-ąją dieną, t.y. dieną prieš jos pasirodymą „Eurovizijos“ pirmąjame pusfinalyje.

    Hadise pasirodys 9-toji, iškart po įsimylėjusių vabalų — Šveicarijos atstovų — „LoveBugs“.

13 Komentarai

 1. Kažkaip daugelis Eurovizijos dalyvių skuba išleisti albumus prieš konkursą. Matyt bijo, kad jei pralaimės, taps nebepopuliarūs ir niekas nenupirks nė vieno CD. Gal kas žinot ar Alexanderis Rybakas jau išleido savo albumą, nes pats po Melodi Grand Prix užsiminė, kad greit išleis…?

 2. Neoatinka man si daina… Tikrai nelaikau jos kandidate laimeti.
  Bet tai tik mano nuomone

 3. Man tai jos daina lieva.Nesuprasi ji su pilvu ar uzpakaliu dainuoja.Visiems bernams ji patinka,taip pat kaip daugeliui merginu Sasha,Sakis ar Alexanderis 😀 (kaip man pvz.. :D)

 4. man tai irgi lieva daina. labai apgailaustauju, kad tokia prasta muzika pasmerkta patekti i finala.reiketu, kad ziuri ir pusfinaliuos savo zodi tartu, tada bent atsirastu viltis tokioms hadisems uztrenkti duris pries nosi.

 5. Man iš pradžių nepatiko, bet dabar visai nieko. O kad laimėtų tai tikrai nenoriu, vien dėl to, kad Turkija jau nesenai rengė euroviziją.

 6. Nepatinka man ši dainininkė.
  Kaip ir daugelis,nemanau,kad turi galimybių laimėt..
  O ir dainų jos nesugebečiau klausytis ilgiau nei 30 s ;;DD

 7. „Viena iš rimčiausių kandidačių nugalėti…“
  Dieve, bet kas, tik ne ji :S
  aš ją išvis matau dešimtuke, bet pusfinalio ir nuo galo 😀

Komentuoti

Artūras
Vienas iš trijų pirmųjų „Eurodienos“ redaktorių, 2008 - 2010 metais pranešęs daugiau kaip 200 „Eurovizijos“ naujienų konkurso fanams Lietuvoje.