Fanai

Prisijunk prie OGAE Lietuva!

ogaeOGAE (Organisation Générale des Amateurs de l’Eurovision) yra prieš daugiau nei 20 metų įsikūręs „Eurovizijos“ dainų konkurso fanų klubas. Šiandien OGAE yra didžiausias nepriklausomas konkurso fanų klubas, kuris turi savo padalinius trisdešimtyje šalių, taip pat ir „Eurovizijoje“ nedalyvaujančiose Italijoje bei Libane. Įdomu tai, kad egzistuoja OGAE fanų klubas ir už Europos ribų. Į jį gali įstoti ne Europos šalių „Eurovizijos“ dainų konkurso mylėtojai iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Australijos, Kazachstano ar net Afrikos šalių. Šiam, už Europos ribų esančiam klubui, priklauso keli šimtai fanų iš viso pasaulio!

Svarbiausia OGAE klubų užduotis – populiarinti „Eurovizijos“ dainų konkursą bei kitų šalių atstovus savo šalyje. Klubo nariai aktyviai prisideda prie savo šalies atstovo populiarinimo užsienyje. OGAE nariams kiekvienais metais bilietai į „Eurovizijos“ koncertus parduodami už specialią kainą. Koncertuose jiems būna rezervuotos visos priekinės eilės!

Kai baigiasi „Eurovizijos“ dainų konkursas, OGAE veikla nesibaigia – nariai turi, ką veikti ištisus metus. Iškart po „Eurovizijos“ prasideda OGAE organizuojamas „Antro šanso“ konkursas, kuriame dalyvauja į „Euroviziją“ iš nacionalinių atrankų nepatekusios dainos. Rudenį fanai rengia OGAE „Dainų konkursą“, kuriame dalyvauja po vieną dainą iš visų OGAE šalių. Dalyvauti šiame konkurse atrenkamos dainos, kurios neturi nieko bendro su „Eurovizija“, o tiesiog visus metus buvo dažnai grojamos radijo stotyse. Žiemą fanai organizuoja OGAE „Video konkursą“, kuriame dalyvauja geriausi tų metų vaizdo klipai iš visų OGAE šalių, tačiau klipai taip pat privalo būti ne iš „Eurovizijos“ konkurso. O pavasarį visų dėmesys ir vėl nukrypsta į Eurovizijos konkursą!

Jeigu tau patinka OGAE filosofija, jeigu domiesi „Eurovizijos“ dainų konkursu ir pakeltas naktį gali sudainuoti 1985 metų Eurovizijos nugalėtojo dainą – prisijunk prie „OGAE Lietuva“! Lietuvoje OGAE padalinys buvo įkurtas tik 2007 metų rudenį, bet klubas jau spėjo sudalyvauti 2008 metų OGAE organizuojamuose „Antro šanso“ ir „Dainų“ konkursuose. Mes kviečiame Jus prisijungti prie „Eurovizijos“ fanų judėjimo ir įrodyti, kad Lietuvoje yra žmonių, neabejingų šiam konkursui! Siųsk savo trumpą, bet, tikėkimės, efektingą motyvacinį laišką adresu ogae.lithuania@gmail.com. Laukiame Jūsų, nes „Euroviziją“ žiūrėti kartu yra linksmiau!

Daugiau informacijos apie OGAE klubą rasite www.ogae.net bei www.secondchance.ogae.net.

16 Komentarai

  1. norėčiau, bet nemanau, kad įstengčiau parašyti efektingą motyvacinį laišką 😀

  2. Fainas FC, bet man dar truputi per anksti. Gal kas zinot nuo keliu metu galima i ji istoti? 🙂

  3. Taigi parasyta kad siusti nurodytu el. pastu motyvacini laiska, tik man dar labai i domu koke kalba siusti ta motyvacini laiska?

  4. prisijungciau jei labai nespaustu su klausimais ir neverstu 1995 metu dainu dainuot 😀

  5. Nu va nesenei issiunciau ta laiska tikiuosi, kad jos uzteks ir kad OGAE Lietuva nera amziaus apribojimas 😉

  6. Paaugsiu ir bandysiu ;D
    Kolkas, taip sakant manes dar laukia bandymas patekti i eurodienos redaktorius ;D

Komentuoti