Eurodiena.lt

Kas turėtų dalyvauti kitų metų nacionalinėje atrankoje?

Kviečiame pasisakyti, kurie atlikėjai ar grupės turėtų dalyvauti Lietuvos nacionalinėje atrankoje į 2009 metų „Eurovizijos” dainų konkursą. Apačioje esančioje formoje įrašykite vieną du arba tris nacionalinėje atrankoje Jūsų labiausiai geidžiamas lietuviškos muzikines padangės žvaigždes.
Formą galite užpildyti tik vieną kartą. Balsavimas tęsis iki birželio pabaigos. 30 dažniausiai paminėtų dainininkų pateks į antrą etapą, ir galiausiai paaiškės ką atstovaujant Lietuvai norėtų matyti „Eurodienos” skaitytojai.

<a href=”http://eurodiena.wufoo.com/forms/nacionalinae-atranka-2009/” mce_href=”http://eurodiena.wufoo.com/forms/nacionalinae-atranka-2009/” title=”Nacionalinė atranka 2009″>Fill out my Wufoo form!</a>

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

5 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
MIAU
MIAU
prieš 2023 metus

tai aisku kad jurga arba alina orlova seip dar HAPPYENDLESS neblogai ir dar visai neblogai MARIO BASANOV ooo JAZZU tai visai nerealus balsas pas ja kaip pas negriuke lbj grazu begalo net apakau kaip per mtv pamaciau ir nepatikejau kad cia lietuva pasiziurekit netingekikit http://www.youtube.com/watch?v=MDYHaAlpfrQ oo jaj visi site atlikejaj susivenitu ir padaritu viena daina ir atliktu eurovizijoje musu pergale musu rankose tada vilnius 2010 butu tikrai be abejones europa apsisiktu is pavidu sakau jums nxxxxx nu bet galima pasvajot gi jio?/?bet pamatysim ka ten merunas mums susuks SEKMES:p

eNz
eNz
prieš 2023 metus

laimes cia jurga garantuoju 🙂

<a href='http://www.blogas.lt/profiles/Darko/'>Darko</a>
prieš 2023 metus

EEE. O gal pasielgiam protingai ir nebekišam į tą kičą pinigų. Geriau tuos pinigus išleistumėt socialinėms programoms. O tai koktu žiūrėt tiek lietuvaičių lygį, tiek apskritai visą Eurovizos šlamštą.

Anonimas
Anonimas
prieš 2023 metus

as noreciau kad dalyvautu vaidas.metal on metal arba alina orlova ir ajsku jurga bet ji dbr nescia o gaila

<a href='http://www.blogas.lt/profiles/Somewhere/'>Somewhere</a>
prieš 2023 metus

svajoneeeess…;DD~

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.