Šokių Eurovizija

R.Ščiogolevaitė ir D.Meškauskas vėl suksis ant parketo (klubas.lt)

Prieš pusantrų metų pirmajame „Lietuvos šokių dešimtuke“ Rūta, suporuota su Deividu, užėmė antrąją vietą. Ant parketo užsimezgusios simpatijos netruko peraugti į meilės romaną ir šių metų sausį pora susilaukė pirmagimio.
Dabar Rūta ir Deividas ryžosi naujam iššūkiui – pasiryžo dalyvauti „Šokių „Eurovizijoje“.
Dainininkė, paklausta apie repeticijas, tik atsiduso: ,,Jau po pirmo treniruočių pusvalandžio, kaip ir pernai per „Šokių dešimtuką“, pajutau galvos skausmus. Pradėjome nuo paprasčiausių dalykų ir nors fizinis krūvis nėra neapskaičiuotas, reikia priprasti. Tai yra ne šiaip sportas su hanteliais ar panašiai – dirba visas kūnas. Kraujas plūsta į galvą, ir iš galvos, tai yra išbandymas – ohoho“, – po daugiau nei pusę dienos trukusios treniruotės pasakojo dainininkė, šiuo metu dedanti visas jėgas, kad atgautų sportinę formą.

Anot projekto prodiuserės Indrės Ciesiūnienės, šiemet ,,Šokių „Eurovizijos“ taisyklės keitėsi – vietoje vieno privalomojo ir dar vieno laisvai pasirinkto šokio, atspindinčio nacionalinį šalies charakterį, šiemet šokėjai šoks tik laisvai pasirinktą, nacionaliniais motyvais paremtą šokį. Beje, reikalavimai griežtesni dar ir dėlto, kad šiemet konkurse gali dalyvauti tik sportinių šokių profesionalas su žinomu visuomenėje partneriu.
R. Ščiogolevaitė pasakojo, jog kartu su D. Meškausku jau buvo sugalvoję keletą pasirodymo variantų, bet jų pasirinkimui komisija nepritarė.
,,Renkamės komisijos pasiūlytą sprendimą, nes laikas nelaukia“, – sakė liepos ketvirtą į šokių aikštelę po ilgesnės pertraukos sugrįšianti Rūta Ščiogolevaitė. iš dvylikos projekte dalyvausiančių porų į liepos 24-ąją vyksiantį pusfinalį pateks penkios. Iš jų, susumavus komisijos ir žiūrovų balsus, bus išrinkta projekto nugalėtoja.
Projekte dalyvaus ne viena žymi pora – ant parketo taip suksis ir Natalijos Zvonkės bei Lino Lukošiūno, savo meilę vis dar slepiančių Karinos Krysko ir Sauliaus Skambino poros. Jėgas šiame projekte taip ryžosi išbandyti šio sezono „Lietuvos dainų dešimtuko“ nugalėtojas Donatas Montvydas, aktorė Dalia Michelkevičiūtė, kitos šalies įžymybės.

Straipsnio šaltinis: klubas.lt
Nuotraukų šaltiniai: sokiai.lt, LNK, LTV

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.