Fanai

OGAE Home Composed Song Contest 2008 laukia dalyvių

„Home Composed Song Contest“ – tai paprastų žmonių sukurtos, parašytos ir sudainuotos dainos konkursas. Jį jau 17 kartą rengia nugalėjusių šalių OGAE (fanų klubas) ir praeitų metų nugalėtojas. Šiais metais konkursas virtualiai vyks Hamburge, dėka Stefano Engel, kuris laimėjo pernai.
Pirmasis „HCSC“ konkursas vyko 1991 metais ir nuo tada rengiamas kasmet, išskyrus 1995. Laimėtojai buvo iš įvairių šalių, bet labiausiai pasižymėjo Danija, kuri nugalėjo net 7 kartus, Švedija ir Vokietija po du kartus. Kipras, Norvegija, Bosnija, Lenkija, Graikija nugalėjo vieną kartą.
Konkurso taisyklės reikalauja, kad dalyvis būtų „Eurovizijos“ fanas, neprofesionalas, pats būtų sukūręs dainą ir/arba ją atliktų. Dalyvio daina negali būti anksčiau naudota komerciniams tikslams (išleistas CD arba parsiuntimui internete).
„HCSC“ pradžia – rugsėjo 1 diena. Balsavimas prasidės spalio 13 dieną, o pasibaigs to pačio mėnesio 31 d., vakare. Visi dalyviai ir žiūrovai galės balsuoti už patikusią dainą. Nugalėtojas paaiškės lapkričio 3 d.

Daugiau informacijos galite rasti čia.

Šis konkursas tampa vis kokybiškesnis, einant metams nugalėjusios dainos tampa vis geresnės. Pavyzdys 2007 metų nugalėtojo dainą, kuri pačiame „Eurovizijos“ dainų konkurse turėtų daug galimybių užimti aukštą vietą. Dainos galite paklausyti čia. Gal šiais metais pamatysime dalyvius iš Lietuvos ?

„HCSC“ laukia dalyvių :

2 Komentarai

Komentuoti

Edgaras
Vienas iš trijų pirmųjų „Eurodienos“ redaktorių, 2008 ir 2009 metais pranešęs daugiau kaip 150 „Eurovizijos“ naujienų konkurso fanams Lietuvoje.