Eurodiena.lt

Ieškome savanorių redaktorių. Norėtum prisijungti prie „Eurodienos“ komandos?

Esate „Eurovizijos“ gerbėja(s) ir norite prisidėti prie šio tinklaraščio komandos rašydami naujienas? Dabar turite tokią progą.

Redaktoriai tai „Eurodienos“ varomoji jėga — žmonės, kurių dėka mūsų svetainėje visada randate naujienas iš „Eurovizijos“ pasaulio. Redaktoriai ne tik rašo straipsnius, rengia interviu, tačiau aktyviai dalyvauja ruošiant įvairius „Eurodienos“ projektus, atrakcijas.

Norėdami prisijungti prie mūsų kaip redaktorius(-ė) turite:
 • Mėgti ir pakankamai gerai išmanyti „Eurovizijos“ konkursus.
 • Gebėti taisyklingai rašyti straipsnius bei pranešimus.
 • Žinoti bent kelis „Eurovizijos“ naujienų šaltinius.

Susidomėję, siųskite laisvos formos motyvacinį laišką adresu info@eurodiena.lt , kuriame:

 • Trumpai prisistatykite (vardas, amžius, užsiėmimas ir pan.).
 • Parašykite, kodėl norite/turite būti priimti į „Eurodienos“ kolektyvą.
 • Aprašykite, kas Jums yra „Eurovizija“ (nuo kada stebite, kaip domitės ir pan.)
 • Taip pat galite paminėti kitus dalykus, kurie mums galėtų būti įdomūs ar svarbūs.
Naujų redaktorių ieškome nuolat. Kuo anksčiau išsiųsite el. laišką, tuo greičiau būsite priimti bandomajam laikotarpiui. Jeigu prie „Eurodienos“ vystymo norite prisidėti ne rašydami naujienas, o kitaip (pvz. kurdami dizainą), daugiau informacijos rasite paspaudę čia.

22 Komentarai

 1. O kokio amžiaus redaktorius priimate? Jauni, bet perspektyvūs tinka?

 2. Pirma: redaktorius yra žmogus, kuris taiso kažkieno parašytą tekstą, tai jam tikrai nebūtina visko gerai išmanyti apie Euroviziją.
  Antra:rašant skelbimą reikėtų jį rašyti taisyklingai :). Kabutės nelietuviškos, linksniai nesiderinti…
  Trečia: Be atlygio šiais laikais nelabai kas sutiks dirbti, bet sėkmės ;).

 3. Kokie reikalavimai bei privalumai turetu buti norint savanoriskai dirbti :),istiesu neblogas uzsiemimas butu…

 4. Sutikčiau pataisyti straipsnius, nes kiek skaitau, tai 80% straipsnių turi be galo daug klaidų.

 5. Aš mielai sutikčiau jau seniai esu didelė Eurovizijos fanė norėčiau padėti. Tačiau esu dar jauna… Man 14. :} ar tai labai trukdytų?

 6. vintage > neįsižeisk, bet man labai juokingai skamba, JAUNA – 14m. ir senai domiesi :), aš pats galvoju, kad domiuosi ne itin senai(nors jau tikrai pakankamai nemažai) … bet tikrai daugiau nei tarkim 10m.

  /Bevardis/

 7. Iš užėjimo kiekvieną dieną naudos nedaug. Redaktoriaus pagrindinės pareigos – naujienų rašymas 🙂
  Visus klausimus būtų geriau ne komentaruose, nes komentarų daug. Ne visus perskaitome. 🙂

 8. Kas uz Monika Linkytė? 🙂 aš labai noriu patekti i Eurovizija jau prieš du metus svajojau…. būti žvaigždė ar panašiai… bet aš per jauna 🙁 ;( ….

 9. Nu keistas skelbimas, taip susidomejau juo, bet kai supratau, akd cia visai ne redaktoriaus iesko tai nusivyliau. redaktorius straipsnius redaguoja, o ne juos raso.

 10. Ką galiu pasakyti apie Euroviziją.Tiesiog 2011m. Lietuva privalo laimėti. Bet reikia tokios dainios, kad ją visi suprastų. Ir komandos, kuri padėtų dainos atlikėjui, tiek kūrybiškai, tiek strategiškai. O būti redaktoriumi tai tiesiog dirbti dėl idėjos ir vizijos. Pinigai tikrai nevisagaliai.

 11. Redaktoriai straipsnių nerašo – jie paprastai atsakingi už svetimų straipsnių koregavimą, klaidų taisymą, bei informacijos atvaizdavimą. Skirkite redaktorių nuo žurnalisto.
  Kitas dalykas – jūs norite visko viename ir dar dykai… Šiais laikais jauno entuziasto, ir dar RAŠANČIO BE KLAIDŲ greičiausiai nerasite. Nes jaunimas labai smarkiai nutolęs nuo lietuvių kalbos. Savanoriavimas gerai, bet kaip jūs pastebėsite, kad yra rašoma be klaidų, jeigu net savų nematote?

 12. Cha cha paskaičiau komentarus ir sujuokino 😀 nejaugi dauguma vienodai mąsto, na žmonės mąstykit šiek tiek originaliau 😉 gi šiais laikais kiekvienas yra savam stiliuje su savo taisyklėm kaip kas nori taip supranta ta redaktorystę, o beto savanoriauti be atlygio nemanau,kad tai blogai,nes visu pirma žmogus įgauna patirties…. 🙂

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.