Eurovizija 2017 (dalyviai)

Francesco Gabbani laimi italų „Sanremo“ festivalį ir vyksta į Kijevą

RAI nuotr.
RAI nuotr.

Vėlai naktį pasibaigęs italų muzikos festivalis „Sanremo“ atnešė netikėtus rezultatus. Žurnalistų ir kritikų favoritę vadintą Fiorellą Mannoi įveikė Francesco Gabbani su ironiška daina „Occidentali’s Karma“.

Francesco potencialią pergalę numatė nebent „iTunes“ singlų pardavimų topas, kuriame, prieš pat prasidėjus festivalio finalui, atlikėjas pakilo į pirmą poziciją. Ar Francesco važiuos į ateinantį „Eurovizijos“ dainų konkursą? Taip! Netrukus po savo triumfo dainininkas patvirtino dalyvavimą „Eurovizijoje“. Nugalėtojo spaudos konferencijos metu muzikantas prisipažino, jog yra suinteresuotas gerai pasirodyti šiame konkurse ir skirtingai nuo Fiorellos, gegužę neturi susiplanavęs koncertų.

Francesco Gabbani – 1982 metais gimęs italų dainininkas, kompozitorius ir tekstų autorius. Prieš metus dalyvavo „Sanremo“ festivalyje debiutantų kategorijoje, kurioje, tarp kitko, laimėjo su singlu „Amen“. Iki 2010 metų atlikėjas pasirodydavo su grupe „Trikobalto“. Vėliau nusprendė pradėti solinę karjerą, tačiau iki dalyvavimo „Sanremo“ renginiuose nesulaukė ypatingos sėkmės. Dainininkas savo sąskaitoje turi du studijinius albumus ir kelis populiarius singlus.

Kviečiame įvertinti italų pasirinkimą! Kaip manote, ar šiemet šiai šaliai pavyks užimti aukštą vietą „Eurovizijoje“?

„Occidentali’s Karma“ vaizdo klipas:

Francesco Gabbani pasirodymas „Sanremo“ festivalyje:

11 Komentarai

  1. we have a winner of 2017 roma or milan be ready to 2018esc host viva italia nesveikai gera daina !!!

  2. nu ka Italija sveikinu su pergale, pernai sakiau . kad Ukraina laimes, nors nebuvo dar visu dainu. Nuostabi italo daina, malonu kalusyt ir ziuret. Gaila kad Lietuva neranda savo arkliuko. Pilvelytes nei pernai nei siemet nesinori nei kalausyt nei ziuret, klaikus isprotejusios zvilgsnis ir veido mimikos atbaidancios, daina norisi greiciau isjungti. as uz zazza ir lolita

  3. WINNER ITALY EUROVISION SONG CONTEST 2017,IN ROAD TO MILANO 2018 FROM ITALY!!!

  4. Ne nu whyy visiems taip patinka ta daina? 😀 Bet jei ir laimėtų, tai tikiuosi ne Romoj kitąmet, o Milane būtų. Gana pinigus vogt iš šiaurės.

  5. Todel, kad tai yra nuotaikinga, linksma daina. O dar tas vadinamasis „gorilu sokis”… Manau tai bus ryskiausias pasirodymas Eurovizijoje. 🙂
    O del 2015 metu, tiesa. Man vis dar apmaudu, kad tada Il Volo nelaimejo.

  6. Vyksime labai realu,kad į Milaną 2018 žiūrėti eurovuzijos dainų konkurso superinė daina super ITALIJA šiemet tiesiog!!

  7. Dar pusės dainų nėra išrinkta, o jau Italijai laurus kabina 😀 Jo nice

  8. We have a winner for 2017 eurivision!! Eurovision 2018 in Milan!! We are the winners ????????????????

Komentuoti