Eurodiena.lt

Balandžio 1 [Papildyta]

Pranešame, kad vakar „Eurodienoje“ paskelbta naujiena „Šokių Eurovizija“ vyks Lietuvoje! tebuvo Melagių Dienos pokštas, o konkursas, bent jau šiemet, kaip ir planuota, vyks Azerbaidžane.

Nors šiemet balandžio pirmąją dieną minėjo kur kas mažiau svetainių, vis tiek galėjome aptikti linksmų pokštų.

„Eurovizijos“ dainų žodžių svetainė „Diggiloo Thrush“ nutarė tradiciškai pajuokauti iš šių metų konkurso dalyvių vardų, o taip pat jų kūrinių. Lietuvos atstovo Sashos Son rusiška dainos versija „Odinokij geroj“ buvo pervadinta į „Odinokij plejboj“, o ties Švedijos vėliava puikiavęsis atstovės vardas buvo „Malena ar en man“ (švediškai — „Malena yra vyras“). Tuo tarpu, pasak to paties tinklapio, Kiprui atstoandvautų Christina Mozilla su „Firefox“. Visą šmaikštųjį „Eurovizijos 2009“ dalyvių sąrašą rasite paspaudę čia.

Nutarta pajuokauti ir iš Svetlandos Lobodos. Internete buvo išplatintas šis piešinys, kuriame pavaizduota tariama Ukrainos atstovės pasirodymo konkurse vizija. Iššaukiančia išvaizda pasižyminti atlikėja turėtų būti nuleista iš lubų su šiuo grandioziniu švytinčiu metaliniu aparatu, besisukdama prie jame įtaisyto stulpo.

loboda-mechanizmas

15min.lt šiemet kai kuriuos savo skaitytojus įtinkino panaudodamas seną pokštą apie tai, jog į „Euroviziją“ vietoje esamo atstovo važiuos antrą vietą nacionalinėje atrankoje užėmęs atlikėjas. Skaitykite čia.

 

12 Komentarai

  1. butu gerai,bet nieks nesiema iniciatyvos ir sokiu ir dainu eurovizijoje,tai ji ir nevykta Lietuvoje.

  2. as tai taip skaitau ir rimtai patikejau… paveluotai bet patikejau.. jau pasidziuagiau o cia pamelavo

  3. cia ne pajuokavo pajuiokavo kad nevyks lietuvoje. o OFICIALIAI VYKS LIETUVOJE!!! dziaukimes Vilnius europos kulturos sostine valio! valio|! valio!

  4. Būtų fainai kad rimtai Lietuvoj vyktų, bet…deja…bet aš vakar kai tą straipsnį skaičiau tai iš pradžių rimtai patikėjau xDDD

  5. Jau taip cia susivarciau kad negaliu isivaizduokit perskaiciau ta straipsni ir visiems aplinkinems paskleidziau poto kita diena visiems skambinau ir atsiprasinejau uz tokias nesamones 🙂

  6. jo biski paprikolinot,as ir patikejau bet poto pagalvojau kad balandzio 1 😀 15min isvis parasyta buvo kad televizijos bokstas sugrius 😀

  7. 15min perlenke jau tai, kad televizijos bokstas sugrius juk tai nesamone, o eurodienoj buvo realus dalykas parinktas

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.