Šokių Eurovizija

„Šokių Eurovizija“ vyks Lietuvoje!

Balandžio pirmosios pokštas 🙂

„Eurovizijos“ gerbėjams Lietuvoje — maloni staigmena. Praėjusią savaitę vykusiame „Šokių Eurovizijos“ vykdomojo komiteto surinkime buvo nuspręsta Lietuvai pasiūlyti rengti 2009 metų šou.

Nors konkursą planuota rengti Azerbaidžano sostinėje Baku, tačiau, valstybėje vyraujant nestabiliai politinei padėčiai, Azerbaidžano valdžia, baimindamasi galimų masinių riaušių ar išpuolių per rugsėji vyksiančius parlamento rinkimus, pripažino, kad negalės užtikrinti atvyksiančių dalyvių bei žiūrovų saugumo.

Europos Transliuotojų Sąjunga dar kartą peržiūrėjusi Lenkijos, Airijos, Lietuvos bei Rusijos televizijų rudenį pateiktas paraiškas organizuoti „Šokių Euroviziją“ pasirinko būtent mūsų šalį.

„Eurodieną“ pasiekė informacija, jog pirmadienį buvo sušauktas neeilinis Lietuvos Radijo ir Televizijos tarybos posėdis. Jame su nuolatiniais tarybos nariais taip pat dalyvavo Lietuvos Sportinių Šokių Federacijos bei Kultūros Ministerijos atstovai.

Po kelias valandas trukusių diskusijų nuspręsta, jog Lietuva privalo pasinaudoti tokia proga, kuri per artimiausius metus gali daugiau nepasitaikyti. Išimties tvarka iš „Vilnius Europos Kultūros Sostinė“ biudžeto renginiui bus skirti 2,5 mln. litų. Likusią dalį finansuos Europos Transliuotojų Sąjunga bei rėmėjai.

Lietuvos Televizijos atstovas spaudai patikino, kad organizavimo reikalai juda pirmyn. Tikimasi, kad „Šokių Eurovizija“  bus surengta Vilniuje, Utenos pramogų arenoje, kurioje šiuo metu kaip tik vyksta Europos imtynių čempionatas. Salėje, kaip ir praeitų metų konkurse, tilptų apie 2000 žiūrovų. Dabar tikrinama, ar arena atitinka visus keliamus reikalavimus.

Šokėjai iš Europos rinksis Vilniuje jau rugsėjo 12 dieną.

20 Komentarai

  1. Blin per žiauriai čia sumelavot.. aš jau tikrai patikėjau. Reikėjo ką nors paprastesnio sugalvot, o ne manipuliuot žmonių jausmais. ;DDD

  2. Nu tikrai surado apie ka meluot… Jau ir taip visi laukia kada Eurovizija ar kiti Eurovizijos konkursai vyks Lietuvoje, o cia dabar dar apgaudineja ;DD Nevykes pokstas ;DD Nors is pradziu patikejau ;DD

  3. Paskaitai, pasijuoki, nuotaika pasitaisai ir diena geresnė. Juokitės – tai sveika. 🙂

    Su balandžio 1d.

    /Bevardis/

  4. Tiesiog pagrindinės kliūtys prasideda pamačius, jog Azerbaidžanas turėjo rengt šokių Euroviziją. Šokių Eurovizija yra Didžiosios Britanijos televizinis konkursas, ir jis visada vyko ir vyks būtent toje šalyje. Nuo pirmo sakinio supratus, kad čia melas net nelabai ir baigt skaityt norisi

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.