Gyvenimas po Eurovizijos

Prodiuseris Bilaną kaltina homoseksualumu (alfa.lt)

Šių metų „Eurovizijos“ konkurso nugalėtojas, pavergęs tūkstančius merginų širdžių, dainininkas Dima Bilanas įsivėlė į naują skandalą. 26 metų rusų atlikėjas neseniai susipyko su savo prodiuseriu Viktoru Buturinu, kuris viešai pareiškė, kad D. Bilanas yra homoseksualus.

Prodiuserio
teigimu, atlikėjas neturėtų slėpti fakto, kad dalį kūrinių jis atlieka pagal fonogramą ir neverta visiems meluoti apie būsimas vedybas su Lena Kuleckaja, nes B. Bilanas labiau mylįs vyrus.

Viktoras Buturinas piktinasi tuo, kad D. Bilanas atlieka jam nepriklausančias dainas, bet dėl „geros valios“ atlikėjo paduoti už tai į teismą neketina. Buvęs prodiuseris sakė: „Viename festivalyje Dima Bilanas gavo apdovanojimą už dainą „Невозможное возможно“, nors fonograma – mano.“

Jis taip pat pažėrė krūvą kaltinimų ir priekaištų atlikėjui dėl jo piktnaudžiavimo alkoholiu ir tingėjimo repetuoti, dėl
šių priežasčių atlikėjas beveik nedainuoja gyvai. „Dimą Bilaną sukūriau aš, tačiau net nesitikiu, kad kartą užkėlęs jį ant šio Olimpo, dabar vienu ypu nuleisiu žemyn. Jei žiūrėsime vien iš verslo interesų pusės, Dima visus apdovanojimus susirinko avansu, kad vėliau galėčiau iš jo gerai uždirbti, bet tai nereiškia, kad jis iš tikrųjų yra toks nuostabus. Klausytojai moka pinigus už gyvą jo balsą, o jis, niekšas, dainuoja pagal fonogramą,“ – liejo apmaudą V. Buturinas.

D. Bilano gerbėjai rugsėjį galės gyvai išvysti šį atlikėją, nes Lietuvoje bus surengti net du rusų žvaigždės koncertai. Tai bus puiki proga D. Bilano gerbėjams Lietuvoje įsitikinti, ar prodiuserio mesti kaltinimai dėl dainavimo gyvai, yra pagrįsti.

Straipsnio šaltinis: alfa.lt

2 Komentarai

  1. Na mano manymu kad jis gejus jau bent as seniai zinojau ar bent nutuokiau

  2. na, nematau cia jokios problemos, kad jis gejus. Siaip jau seniai buvo gana akivaizdu. Bet mes ji mylim vistiek, kad ir koki prasta vadybininka jis turi.

Komentuoti