Eurovizija 2016 (dalyviai)

Rumunija diskvalifikuota iš šių metų „Eurovizijos“!

romania_640 (1)Šįryt Europos transliuotojų sąjunga pranešė, jog dėl didelių kelerius metus neapmokėtų skolų šalina Rumunijos nacionalinį transliuotoją (TVR) iš EBU. Nuo 2007 metų susidarė daugiau nei 14,5 milijonų eurų skola, tačiau nei apmokėjimų, nei atsakymų į siųstas užklausas Europos transliuotojų sąjunga iš TVR nesulaukė. Dėl šios priežasties šiųmetinis Rumunijos atstovas Ovidiu Anton su kūriniu „Moment of Silence“ prarado teisę pasirodyti „Eurovizijos“ dainų konkurse. Tiesa, oficialiame šiųmetinio konkurso dainų rinkinyje, kuris jau yra išleistas, Rumunijos kūrinys bus paliktas. TVR taip pat nebegalės naudotis kitomis EBU paslaugomis, transliuoti specifinių sporto renginių.

Antrajame pusfinalyje, kuris vyks gegužės 12 dieną, pasirodys 18 šalių. Rumunija turėjo dainuoti 12-a, tad šalys nuo Bulgarijos iki Belgijos pasislinks vienu numeriu atgal dalyvių.

Ar Jums truks Rumunijos ir „Moment of Silence“ konkurse? Kviečiame pareikšti savo nuomonę!

10 Komentarai

  1. Pagal įdomesnės žinios apie Euroviziją per pastaruosius 2 mėnesius.
    Šiaip manau nelabai adekvatu šalinti valstybę likus pusei mėnesio iki Eurovizijos, kai jau viskas suplanuota, suruošta, bet matyt tokį smūgį EBU ir norėjo suduot. Gaila Rumunijos, bet mums tik į naudą, vienu konkurentu mažiau. O daina tai šiek tiek viduramžius primena.

  2. j, pritariu. Daina neypatinga, bet žiauriai gaila. Kaip EBU taip galėjo pasielgti likus vos 2 savaitėm?? Nu kodėl??

  3. Juk balsuoti gali visos salys,net nedalyvaujancios konkurse.Nebent uzdraus net transliuot jiems ta eurovizija,kaip ir tas specifinius sporto rengini.Iomu kaip dabar bus su tais zmonemis kurie lazybu punktuose state uz rumunija:)

  4. Facepalmai, prisimink – Serbija ir Juodkalnija 2006ais metais balsavo nedalyvaudami.

Komentuoti