Eurodiena.lt

„Eurodienos Eurovizija“

Pradedame „Eurodienos Eurovizijos“ balsavimą, skirtą išsiaiškinti, ką labiausiai šių metų dainų konkurse palaiko lietuviai. Balsuokite už savo favoritus, skirdami kiekviename pusfinalyje nuo 1 iki 12 taškų. Iki balandžio 17 dienos tęsis balsavimas pusfinaliuose. Balandžio 18-19 dienomis paskelbsime ką Jūs – “Eurodienos” skaitytojai – išrinkote į finalą. Tada prasidės finalinis balsavimas su penkiais finalistais ir Jūsų deleguotais pusfinalio dalyviais.

Siekiant išlaikyti objektyvumą, antrame pusfinalyje negalėsite balsuoti už Lietuvą. Primename, kad vis dar galite pateikti savo spėjimą žaidime „Atspėk Sashos Son vietą Eurovizijoje“ ir laimėti 50 litų vertės čekį apsipirkti internetiniame knygyne ManoKnyga.lt

Visų šalių atstovų dainas galite išklausyti paspaudę čia.

BALSAVIMAS SUSTABDYTAS

Prieš siųsdami balsus patikrinkite, ar nedavėte taškų kelis kartus tai pačiai šaliai. Neteisingai užpildytos balsavimo formos nebus užskaitomos.

13 Komentarai

 1. Siekiant išlaikyti objektyvumą antrame pusfinalyje negalėsite balsuoti už Lietuvą.

  skaityti išmokti kažkam reikia

 2. Bet tai ir proto turėt reik už saviškius balsuot ;D
  nu man tokie dalykai net mintyse nekyla.

 3. po sulietuvinto esctoday balsavimo jau visko galima tikėtis… o gal jie ir čia tą patį padaryt nori … neturiu žodžių

 4. BET AR BUS GERIAU NUO TO KAD UZH SAVE PABALSUOS? ASH DZIAUGCHIAUS TIK TADA IR TIK TADA,JEI UZH LT PABALSUOTU KITOS SHALIES ZMOGUS,O CHIA SAVISHKIS..

 5. tj mes niekada nelaimetum jeigu galetume uz savisikius balsuot o rusija visalaik laimetu nes ten didziause saliss……

 6. po penkias dainas geras maždaug tuose pusfinaliuose randu, nėr už ką balsuot 😀

 7. Balsavimo struktura gera:) Uz LT balsuoti juk negalima. + Jei saviskiai uz saviskius balsuotu tai laimetu: Svedai, Danai arba Olandai. Nes pirmiausia rusija didele, bet rusu ne tiek jau ir daug ir plius daugiau nei puse ju yra ivairus eskimai ir kitokie siaures tautu atstovai, o jie tai jau tikrai nesidomi Euroviziija+patys rusai ja nesidomi…O tos trys salys kur pasakiau taigi Euro fanatikai, pas juos Eurovizija kaip antros Kaledos xD

 8. 1 Pusfinalis : 2 geros dainos, dar 3-4 vidutinės. Likusios pakankamai silpnos.
  2 Pusfinalis : 4 geros dainos, dar bent 4-6 vidutinės… o jei dar pridėt į mano listą nepatekusias Graikijos ir Olandijos dainas(kurios manau bus aukštai vertinamos), tai šis pusfinalis toks stiprus.

  /Bevardis/

 9. ne ne cia nesamone
  1.agama pirma kart girdziu 2.amberlife << neturiu ka pasakyt 3.ruslanas <<na jis yra patys zinot kas ne vienas netinka cia amberlife nebent ,bet ir tajp nesamone<<<<….

Komentuoti