Gyvenimas po Eurovizijos

Makedonija ir toliau gedi Toše Proeski

Nors ir po Makedonijos atstovo 2004 metų „Eurovizijoje“ Toše Proeski mirties praėjo nemažai laiko, makedoniečiai toliau visais įmantriausiais būdais gedi savo mylimojo atlikėjo, kuris pernai spalį žuvo autoavarijoje.

Įrašų leidybos kompanija Kroatijoje ir Makedonijoje išleido dainininko hitų rinkinį. Pelnas iš pardavimo bus panaudotas atlikėjo vardui įamžinti. Planuose jau yra ne tik atlikėjui atminti skirtas paminklas, bet ir Toše Proeski vardo parkas bei speciali patalpa šalia cerkvės… Be to, Skopje, Zagrebas bei gimtasis atlikėjo miestas Kruševo turės T.Proeski gatves.

Atlikėjui besiilsint ramybėje greitai bus išleistas jo naujas singlas bei angliškas albumas, dainos kuriam buvo įrašytos pernai.

Toše vadybininkė ruošia dokumentinį filmą, norėdama „visam pasauliui pristatyti kas buvo T. Proeski“. Taip pat rekordiniu greičiu iš lentynų buvo išgraibstyti knygos apie dainininką „Balkanų angelas“ egzemplioriai.
Tuo tarpu yra ir kita žmonių pusė, piktai sakanti, kad apie tokį populiarumą būdamas gyvas dainininkas galėjo tik pasvajoti.

Informacijos šaltinis: eurowizja.org

1 Komentaras

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.