oficialaus atlikėjo puslapio nuotr.
Eurovizija 2016 (dalyviai)

Michał Szpak Lenkijos nacionaliniame finale įveikė favorite laikytą Margaret

oficialaus atlikėjo puslapio nuotr.
oficialaus atlikėjo puslapio nuotr.

Kovo 5-osios vakarą Lenkijos žiūrovai apsisprendė, kas iš nacionalinės atrankos dalyvių devintuko gegužę turės vykti į Stokholmą ginti Lenkijos garbę „Eurovizijos“ dainų konkurse. Sustabdžius balsavimą paaiškėjo, kad daugiausia balsų surinko atlikėjas Michał Szpak ir jo daina „Colour of Your Life“.

Vakarą pradėjo praėjusių metų Lenkijos atstovė Monika Kuszyńska. Renginio vairas buvo patikėtas žurnalistui, ilgamečiam „Eurovizijos“ komentatoriui Arturui Orzech. Finalą taip pat papuošė ir dar vieno lenkų atstovo Andrzej Piaseczny-Piasek pasirodymas.

25-erių atlikėjas Michał gimė Jasle, pietryčių Lenkijoje. Ilgą laiką buvo sunkiojo roko grupės „Whiplash“ narys, vėliau pradėjo solinę karjerą. 2011 metais dalyvavo lenkiškoje muzikinio šou „X faktorius“ versijoje ir užėmė 2 vietą. Dainininkas yra grupių „Queen“, „Muse“, „Pink Floyd“, atlikėjų David Bowie, Marilyn Manson, Michael Jackson gerbėjas.

Finalo rezultatai:

1. Michał Szpak – „Color of Your Life“ 35,89 %
2. Margaret – Cool Me Down 24 %
3. Edyta Gorniak – „Grateful 18 %

Lažybų bendrovės dar gerokai iki lenkų nacionalinės atrankos finalo potencialia „Eurovizijos“ dainų konkurso nugalėtoja laikė būtent Lenkiją. Tačiau lažybininkai jau sureagavo į šio vakaro rezultatus – lyderės poziciją Lenkija prarado.

Michał Szpak – „Color of Your Life“:

Kaip Michał seksis pateisinti lenkų viltis didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje sužinosime gegužės 12-ąją antrojo pusfinalio metu.

Kviečiame įvertinti Lenkijos pasirinkimą:

[starrater tpl=10]

 

15 Komentarai

 1. stai ir game over poland 2017 bye bye xdddddddddddddddddddd o tokius sansus neblogus turejo su margaret cool me down nu ji live nusidainavo nebutu tikriausia win bet top 3 top 5 tai joa o dbr tikriausiai uzstriks semi final. darosi bapkes savo salyse lenkai kaip ir danai padare 🙂

 2. PATHENIC. NO FINAL. WOW MARGARET ISKEIST I SITA TUREJO BALSUOT RIMTAI NUSITASE SUPER SILPNA ESC 0 POINTS GL.

 3. Oj tie lenkai…Galejo buti top5 maziausiai,o dabar klausimas ar isvis jie pateks i finala 🙂

 4. Gera daina, balsas stiprus, o tokių dainų kaip Margaret jau pilna Eurovizijoje, tad niekuo neišsiskirtų…

 5. Lenkija turėjo unikalią galimybę laimėti Euroviziją, ir dabar ją prarado…

 6. Grazus ilgaplaukis vyrukas. Daina nebloga, balsas geras. Bet siaip idomiai, kad daug saliu vyrus siuncia, si Eurovizija papuls i rekorda, kaip metai, kai daugiausia dainininku vyru dalyvavo:)

 7. daina mane užkabino nuo pirmųjų akordų 🙂 maladec lenkai.
  bus viena geriausių dainų šiais metais.

 8. sutinku, maladec lenkai, uzleis savo vieta finale kam nors kitam.

 9. Pagaliau nors vieną dainą galima išklausyti ir pažiūrėti iki galo. Lietuvoje dar ilgai neturėsime atlikėjo su tokiu balsu,charizma,įvaizdžiu,intonavimu.Kaip gerai,kad ne Margaret laimėjo.Tų mekenimų nuo Rihannos dainų pilnos radijo stotys.Sėkmės,Lenkija!Net pavydu,kad turite tokį puikų atlikėją.Džiaugiuosi jį išgirdusi.

 10. Labai gera daina,geras atlikejas,geras įvaizdis. Šįkart be jokių maivymusi,mekenimų ir šiaip visokių išsidirbinėjimų. Gerai kad ne Margaret,nes tokio tipo dainuškos įgrisę iki gyvo kaulo…

 11. Labai neblogai atrodo. Viena geresnių dainų. Tiesa, ne visas dar perklausiau.

 12. Margaret TRAGISKAI dainuoja gyvai, nes jinai net nera atlikeja. Tikrai, po to jos pasirodymo net is youtubes buvo pasalinti visi live irasai.
  Gerai, kad jos neissiunte, nes gyvai mergicka dainuot visiskai nemoka.

Komentuoti