Renaud Corlouer nuotr.
Eurovizija 2016 (dalyviai)

Amir Haddad atstovaus Prancūzijai 2016 metų „Eurovizijoje“

Renaud Corlouer nuotr.
Renaud Corlouer nuotr.

Prancūzų nacionalinis transliuotojas šįryt patvirtino, jog šalies garbę „Eurovizijoje“ gins Amir Haddad su daina „J’ai cherché“, kuri jau skamba Prancūzijos radijo stočių eteryje ir spėjo tapti vietiniu hitu.

Amir Haddad gimė 1984 metais Prancūzijoje, o po 8 metų su tėvais emigravo į Izraelį. Dainininkas taip pat turi tunisietiškų, marokietiškų ir ispaniškų šaknų. Anksčiau atlikėjas dirbo odontologu, tačiau būdamas 29-erių pradėjo profesionalią muzikinę karjerą. Iš pradžių išbandė savo jėgas Izraelio muzikiniame projekte „Pop idol“, o sugrįžęs į gimtinę dainininkas išgarsėjo 2014 metais, pasiekęs „Prancūzijos balso“ finalą. Vėliau Amir pasirodė Prancūzijoje garsiame televizijos šou „Forever Gentlemen“, tuo pačiu metu kruopščiai ruošdamas debiutinį albumą.

„Eurovizijoje“ Amir atliks savo pirmąjį singlą „J’ai cherché“ (liet. „Aš ieškojau“), kurį rašyti atlikėjui padėjo Nazim Khaled ir Johan Errami. Šių metų Prancūzijos daina bus atliekama dviem kalbomis – prancūzų ir anglų. Šalies atstovas gyvai atliks savo „eurovizinį“ kūrinį kovo 12 dieną „The DiCaire Show“ laidoje.

Primename, jog Prancūzijai nereikės varžytis su kitomis šalimis pusfinaliuose. Amiro dainą išgirsime gegužės 14 dieną vyksiančiame konkurso finale. Kaip vertinate prancūzų šansus šių metų „Eurovizijoje“?

Kviečiame įvertinti:

[starrater tpl=10]

 

11 Komentarai

  1. antrą kart paklausius gal užkibtų, bet iš pirmo kart persklausius jau pamiršau melodiją ir ką dainavo 😉

  2. Daina gera, bet viską gadina tas dainavimas 2 kalbom, geriau jau arba visą dainą viena kalba dainuotų arba tik pabaiga kita kalba

  3. Daina ir atlikejas isskirtiniai.Tikiusi ,mad Prancuzija laimes

  4. Klausau ir klausau. Noriu, kad prancūzas laimėtų. Man labai gražiai girdisi prancūzų kalba.

  5. Manau Prancūzai ir Vengrija turi šansų laimėti šiais metais! Palaikau Amir 100%

Komentuoti