TRM nuotr.
Eurovizija 2016 (dalyviai)

Moldovos sprendimas – į „Euroviziją“ vyksta Lidia Isac

TRM nuotr.
TRM nuotr.

Šį vakarą savo „Eurovizijos“ atstovą išsirinko ir Moldova. Nacionaliniame finale pasirodė net 16 atlikėjų, tačiau komisija ir šalies žiūrovai nusprendė, kad į Stokholmą turi vykti Lidia Isac su daina „Falling stars“. Lidia nebuvo komisijos favoritė – ši jai skyrė tik trečią vietą, tačiau laimėti jai padėjo žiūrovai, kurie ją įvertino geriausiai.

Lidia šiemet buvo laikoma viena iš Moldovos atrankos lyderių. Merginai laimėti pavyko tik iš ketvirto karto – atrankoje ji dalyvauja nuo pat 2013 metų. Tiesa, anksčiau ji dalyvavo kartu su merginų grupe „Glam Girls“ ir tik šiemet pasirodė kaip solo atlikėja. Atlikėjos daina „Falling stars“ yra švedų autorių kūrinys – dirbti su jų komanda Lidiai pasiūlė Leonid Gutkin, kuris buvo vienas iš praėjusių metų Rusijos atstovės Polinos Gagarinos dainos „A million voices“ kūrėjų. 

Lidia Isac – „Falling stars“:

Įvertinkite Moldovos atstovę:

[starrater tpl=10]

6 Komentarai

  1. Pamenu ja is festivalio „Novaja volna”,.berods tais paciais metais kaip ir Linkyte dalyvavo,.Jau tada man ta Lidija tokia be savo stiliaus,tokia neidomi pasirode,.na ka gi niekas nepasikeite kaip matau, o si daina nuobodesne net uz ja pacia…..

  2. cia svedu kurinys, ko noret 😀
    tas jausmas, kai puse dainu eurovizijai svedija paraso….

Komentuoti