MGP nuotr.
Eurovizija 2016 (dalyviai)

Norvegija į „Euroviziją“ siunčia Agnete su „Icebreaker“

MGP nuotr.
MGP nuotr.

Šeštadienio vakarą Oslo mieste surengtame Norvegijos nacionalinės atrankos „Melodi Grand Prix“ finale dešimt dalyvių varžėsi dėl teisės atstovauti šaliai kaimyninėje Švedijoje vyksiančiame „Eurovizijos“ dainų konkurse. Nugalėtoja tapo Agnete, antrajame dainų konkurso pusfinalyje gegužę pristatysianti kūrinį „Icebreaker“.

Tradiciškai „Melodi Grand Prix“ nugalėtojas buvo renkamas dviem etapais. Po pirmojo etapo keturi daugiausia žiūrovų surinkę atlikėjai, Laila Samuels, „Suite 16“, Agnete ir Freddy Kalas, pateko į superfinalą, o po papildomo balsavimo galutiniai rezultatai paaiškėjo po truputį skelbiant balsus iš įvairių šalies regionų.

Galutiniai rezultatai:

 1. Agnete – „Icebreaker“ (166 728 balsai);
 2. Freddy Kalas – „Feel Da Rush“ (88 128 balsai);
 3. „Suite 16“ – „Anna Lie“ (56 671 balsas);
 4. Laila Samuels – „Afterglow“ (48 865 balsai).

Renginyje taip pat pasirodė 1987 metais Norvegijai 9-ąją vietą „Eurovizijoje“ iškovojusi Kate Gulbrandsen, atlikusi dainą „Mitt liv“, bei pernai Vienoje aštuntą vietą iškovoję Mørland & Debrah Scarlett su „Monster Like Me“. Taip pat keli šalies atlikėjai publikai atliko Norvegijos „eurovizinių“ dainų popuri.

Agnete Johnson Norvegijoje yra gerai žinoma kaip grupės „The BlackSheeps“ narė. Kartu su kolektyvu mergina 2008 metų jaunųjų atlikėjų konkurse „MGP Nordic“ iškovojo pergalę, o jau 2011 metais dalyvavo Norvegijos nacionalinėje atrankoje su kūriniu „Dance Tonight“ ir liko ketvirtoje vietoje. 2016 metų „Eurovizija“ bus pirmasis rimtas išbandymas atlikėjos solinėje karjeroje.

Agnete – „Icebreaker“:

Kviečiame ir jus įvertinti Norvegijos kūrinį:

[starrater tpl=10]

12 Komentarai

 1. Wow Nuostabi daina, regis teks i Top 110 įtraukti ir Norvegiją 🙂 Paskutinį kart buvo tope regis su Margaret Berger 😉

 2. Norvegija jau 3 metus iš eilės patenka į top 10
  Manau šiais metais bus ir ketvirtas kartas

 3. Man asmeniškai nepatinka. Toks jausmas, kad dvi skirtingos dainos sulipdytos – priedainio visa struktūra, tempas skiriasi nuo pagrindinių žodžių.

 4. kokia nesamone, siaubas… priedainis ir likusi dainos dalis skamba kaip dvi visiskai skirtingos dainos. Absurdas

 5. sita man labai panasi i Margaret Berger tiek stilium, tiek isvaizda. ir taip, labai atrodo, kad dvi skirtingos dainos sulipintos ir nera grazaus perejimo tarp posmu ir priedainio. atskirai imant gal ir grazu, bet kartu ne.

 6. perklausius keleta kartu daina ima patikti. ypac priedainis. na gal prie perejimu sunkoka priprasti.

 7. idomus ritmo keitimas, si daina tikrai del to isimins…balsas geras.

 8. Labai priedainis graziai skamba, manau 10tuke bus. Pradzia tik per zemai paemus ir nesvariai dainuoja. Patinka, bet nenoreciau, kad laimetu, nesSkandinavija nemoka sou daryt.

 9. Žiauriai graži daina, o dėl ritmo pasikeitimo tai nuostabu, man kaip tik labai patinka. Priedainis kažkas nerealaus…

Komentuoti