Eurovizija 2016 (atrankos)

Ketvirtojo Švedijos „Melodifestivalen“ pusfinalio nugalėtojai – Molly Sandén ir Frans

tina Stjernkvist/SVT nuotr.
tina Stjernkvist/SVT nuotr.
Molly Sanden (Stina Stjernkvist/SVT nuotr.)

Jevlės mieste šįvakar vykusiame ketvirtajame ir jau paskutiniame Švedijos „Melodifestivalen“ pusfinalyje susirungė septyni dalyviai, o bilietus į finalą, vyksiantį jau po dviejų savaičių, iškovojo Molly Sandén su daina „Youniverse“ ir Frans, šį vakarą atlikęs kūrinį „If I Were Sorry“. Trečią ir ketvirtą vietas užėmę atlikėjai, merginų grupė „Dolly Style“ su „Rollercoaster“ ir „Panetoz“ su daina „Håll om mig hårt“, jau kitą savaitę su dar šešiais dalyviais kovos „antrojo šanso“ ture dėl paskutinių keturių bilietų finale. Deja, šį vakarą pasirodymą „Melodifestivalen“ baigė „Eclipse“ (5 vieta), 2005 metais Švedijai „Eurovizijoje“ atstovavęs Martin Stenmarck (6 vieta) ir Linda Bengtzing (7 vieta). Šį vakarą scenoje kartu su Gina Dirawi renginį vedė Sarah Dawn Finer, moterys publikai padovanojo ir porą muzikinių pasirodymų.

Jau po savaitės keturiuose pusfinaliuose 3–4 vietas užėmę aštuoni dalyviai bus suskirstyti į keturias poras, o kiekvienos dvikovos nugalėtojas keliaus į finalą, tad dėl teisės atstovauti Švedijai kovo 12 dieną susirungs 12 atlikėjų.

                                                  Molly Sanden – „Youniverse“:

                                                Frans – „If I Were Sorry“:

9 Komentarai

  1. Molly labai gera daina, o uz Frans tai grynai paneles nubalsavo. Man jis tarsi Passenger ir Robin Schulz vienoj vietoj.

  2. Labai silpnas pusfinalis šitas buvo. Realiai tai tik šios dvi į finalą patekusios dainos ir buvo klausomos.

  3. Abu neidomus. Visur ta pati Loreen bumcika dadeda. Tikiuos, kad siemet niekas is Skandinavijos nelaimes, nes jie rengia labiausiai nusiurusias ir nevykusias Eurovizijas. Is situ dvieju, tai LT Donny ir Aiste geresni viskuom.

  4. na palyginus ka melodifestivalen gali pasiulyt isties buvo silpnokas pusfinalis. man tik Molly is jo tepatiko.

  5. Jus patys nusiure kaimieciai. Ne karto Eurovizijos nelaimeje tik kakojate ant kitu. Lietuvos niekas nezino arba nemegsta musu zmoniu ir tikrai yra uz ka. Nemalonus tipai.

  6. as neskubeciau Lietuvos auksciau kelt nei kitų vien dėl to kad neaišku kaip jie pasirodys didžiojoje scenoje. lygiai kaip ir neskubėčiau kitų kaimiečiais vadinti, jau net savo nuomonės negalima pasisakyti, kad nebūtum apšauktas kažkuom tai 🙂

  7. O, kokia išgražėjus Molly. Šaunuolė. Verta pagaliau ir ESC sudalyvaut 🙂

Komentuoti