Eurovizija 2016 (dalyviai)

Ispanijai „Eurovizijoje 2016“ atstovaus Barei su kūriniu „Say yay!“

TVE nuotr.
TVE nuotr.
RTVE nuotr.

Šįvakar paaiškėjo pirmoji 2016 metų „Eurovizijos“ finalo daina – „Say yay!“, kurią Stokholme atliks ispanė Barei.

Ispanijos nacionalinėje atrankoje „Objetivo Eurovision 2016“ kovojo 6 atlikėjai. Susumavus nacionalinės komisijos, trijų ekspertų (Edurne, Loreen ir Carlos Marin) ir žiūrovų balsavimo rezultatus paaiškėjo, kad šaliai šįsyk atstovaus būtent Barei, kuri buvo ekspertų ir žiūrovų favoritė. Komisijos geriausiai įvertintas Salvadoras Beltranas iš žiūrovų netikėtai gavo mažiausiai taškų. Vakaro svečiai Brequette, Jorge Gonzalez, Carol Segovia, Mirela ir grupė „D’Nash“ atliko ispanų „eurovizinių“ dainų popuri. 

Atlikėja Barei (Barbara Reisabal) gimė 1982 metais ir savo muzikinę karjerą sėkmingai tęsia jau 16 metų. Dainininkė ir kompozitorė išleido du albumus – „Bilette para no volver“ ir „Throw the dice“. Po dalyvavimo renginyje „Festival de Benidorm“ išvyko į Majamį, kur pradėjo kurti autorines dainas. Sugrįžusi į gimtąjį Madridą, atlikėja pasirodė didžiausiose sostinės scenose ir festivalyje „Starlite“. Dainų autorė, kurianti ir dainuojanti dažniausiai anglų kalba, savo kūrybinėje sąskaitoje sukaupė nemažai garso takelių bei kūrinių, paruoštų kitiems atlikėjams, pavyzdžiui, Malu, Edurne ir japonų dainininkei May J. „Say yay!“ – „užvedanti“ daina, kuri, pasak atlikėjos, yra artima kiekvienam, nes skatina nepasiduoti.

Primename, jog Ispanija priklauso didžiojo penketo šalims, kurios kasmet automatiškai pasirodo „Eurovizijos“ finale. Šįmet dainų konkurso finalas vyks gegužės 14 dieną.

Kviečiame įvertinti ispanų pasirinkimą:

[starrater tpl=10]

Barei pasirodymas atrankos finale:

Barei – „Say yay! (studijinis įrašas):

https://www.youtube.com/watch?v=qAtfAPjnPcE

8 Komentarai

  1. Wow Ispanija dainuos angliškai 😀 Na būdavo kad dainuodavo ispaniškai ir angliškai, bet ne visą dainą anglų kalba

  2. eik tu nezinojau. gerai kad parasiai ir cia ir i saukykla ta pati nes nebutu cia niekas to suprate kad ispanai angliskai dainuos.

  3. Man tai nelabai kazkaip… visai nekabina. Na aišku balsas gal neblogas, bet daina tai nelabai man bent kol kas. Geriausia buvo Maria Isabel 🙂

  4. Kiek teko primest is zmoniu topu youtubej top 6 tai is mazdaug 20 klipu tandencijos tokios : nereitinguojamos gale stovi Albanija, Baltarusija, Belgija na ir top 3 dazniausiai 3 Airija/Malta 2 Malta/Airija 1 Ispanija xd 2 vid buvo kur buvo 1 Malta.

Komentuoti