Eurovizija 2016 (atrankos)

Po 14 metų atstovauti Maltai į „Euroviziją“ grįžta Ira Losco

Nuotr. iš asmeninio atlikėjos albumo
Nuotr. iš asmeninio atlikėjos albumo
Nuotr. iš asmeninio atlikėjos albumo

Šį vakarą jau penktoji šalis rinkosi savo atstovą šių metų „Eurovizijos“ dainų konkursui. Maltos nacionaliniame finale, kuriame susirungė 14 dalyvių, įveikusių pusfinalį, pergalę išplėšė 68 taškus surinkusi Ira Losco su daina „Chameleon“. Atlikėja surinko didžiausią įmanomą balų skaičių iš televizijos žiūrovų, taip pat ją labiausiai palaikė trys iš penkių komisijos narių. Antrojoje vietoje su 58 taškais liko Brooke su kūriniu „Golden“. Renginyje taip pat pasirodė ir kūrinius publikai dovanojo pernai „Eurovizijoje“ šaliai atstovavusi Amber, taip pat „Vaikų Euroviziją 2015“ laimėjusi Destiny Chukunyere.

Viena iš populiariausių Maltos atlikėjų Ira Losco šalyje išgarsėjo 2002 metais. Tuomet mažai kam žinoma atlikėja, anksčiau dainavusi grupėje „Tiara“, buvo išrinkta atstovauti šaliai „Eurovizijoje“ ir Taline užėmė antrą vietą, nusileidusi tik 12 taškų daugiau surinkusiai nugalėtojai Marie N iš Latvijos. Vėliau atlikėja tęsė solinę karjerą, išleido net penkis studijinius albumus, triumfavo įvairiuose šalies apdovanojimuose. 2008 metais šalies prezidento nutarimu Irai buvo skirtas Maltos Respublikos medalis.

Verta paminėti, jog Maltos nacionalinės atrankos taisyklės šiemet leidžia nugalėtojai modifikuoti arba iš viso pakeisti „eurovizinį“ kūrinį. Dėl šios priežasties dar reikės palaukti oficialaus patvirtinimo, jog būtent „Chameleon“ skambės Stokholme.

                                                    Ira Losco – „Chameleon“:

Primename, kad Ira Losco pasirodys viename iš dviejų „Eurovizijos“ pusfinalių, vyksiančių gegužės 10–12 dienomis. Pernai šaliai atstovavusi atlikėja Amber su daina „Warrior“ pusfinalyje užėmė 11 vietą ir į finalą nepateko.

Kviečiame įvertinti Maltos pasirinkimą:

[starrater tpl=10]

10 Komentarai

  1. o tai jau tituluoti atlikejai gryzo smagu ziuret amazing song tiek galima pasakyt amazing sinnger fantastika na jei jau 2002 uzeme 2 vieta su 7th wonder tai manau kad cia istikruju labai realu i eurovizijos 2016 titula ir laimetojos daina kadangi viskas man kiek primina dima bilana kai jis 2006 liko antras o 2008 laimejo.

  2. WOW. Kazkaip jau baugu net laukt EUROVIZIJOS cia kazkas neitiketino. 🙂

  3. Ryti nebūtum bukas lietuvis is kaimo nieko ir nesakyciau bet tokie komentarai jau kai chate bazarini belekokius sudus ir zmones varo ant taves tai dabar vapse taip nusisnekejai. na aisku pamatysi rezultatus eurovizijoj ir nebediskutuosi tokiu apgailetinu minciu i kurias neverta demesio kreipt tik nervina kad visur knysli kisi..

  4. Sakai neverta demesio kreipti, bet kazkodel pats ji kreipi vos sulaikydamas vidurius.

  5. kad kiek pastebiu tas rytis cia nickus kopina ir raso uz kitus ir ale ne jis nu bet apie ji tai tiesa sako kazkoks mazvaikis.

  6. Dabar jau tikiu jog Malta bus mano top 10 ir galbūt net labai aukštai 🙂 ir Tikiu jog finale ji bus aukštai top 10 jei tik k nelaimės dar 🙂

  7. Na tenka tik sutikti su daugumos teigiamais ir aukštai šios šalies šansus vertinančiais komentarais. Puiki daina puiki atlikėja. 🙂

Komentuoti