Šokių Eurovizija

Ispanija pasitraukia iš „Šokių Eurivizijos“

spainijaoe0 Ispanijos televizija TVE priėmė tikrai netikėtą sprendimą: likus dviem savaitėms iki renginio, šalis pasitraukia iš konkurso. Pasak transliuotojo, to priežastis yra tuo pat metu vyksiančios atrankinės varžybos dėl patekimo į 2010 metų pasaulio futbolo čempionatą tarp Ispanijos bei Bosnijos ir Hercegovinos.

Keisčiausia yra tai, kad TVE ir kitos Europos Transliuotojų Sąjungos narės apie tą pačią dieną vyksiantį futbolą žinojo jau anksčiau. Be to, nors futbolas bus rodomas per pirmąjį TVE kanalą, „Šokių Eurovizija“ galėtų būti transliuojama tuo pačiu metu per antrąjį. Organizatoriai netgi leido konkursą transliuoti netiesiogiai, o balsavime panaudoti komisiją. Nežinia kodėl, bet šie variantai TVE netenkino.

Blogiausia, kad šioje situacijoje labiausiai nukenčia „Eurovizijai“ besiruošę Rosa Lopez ir Nieto. Pora būtų pasirodžiusi paskutiniuoju, 15 numeriu. Taip vėlyvai besitraukdama iš konkurso TVE vis tiek privalės sumokėti dalyvio mokestį.
Pernai „Šokių Eurovizijoje“ 16 porų sušoko po du šokius, šiemet tik po vieną kartą pasirodys 14 porų, taigi Europos Transliuotojų Sąjungai reikės pasukti galvą, kaip konkursą ištempti iki 2 valandų trukmės.

Rugsėjo 6 dieną Lietuvos futbolo rinktinės kova su Rumunija prasidės 20.00 val, t.y. prieš dvi valandas iki „Šokių Eurovizijos“ konkurso, taigi visi norintys galės stebėti ir vieną ir kitą įvykį.


Visą informaciją apie „Šokių Euroviziją“ 2008 ir jos dalyvius rasite adresu sokiu-eurovizija.eurodiena.lt

Be to, diskutuoti apie „Šokių Euroviziją“ ir jos dalyvius galite naujame forume – forumas.eurodiena.lt

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.