TVSH nuotr.
Eurovizija 2016 (atrankos)

Šiandien Albanijoje paaiškės pirmasis 2016 metų „Eurovizijos“ kūrinys

TVSH nuotr.
TVSH nuotr.

Po dviejų šv. Kalėdų dienomis surengtų pusfinalių, šiemet Albanijoje vyks didysis „Festivali i Këngës 54“ finalas. Dėl pergalės ir teisės atstovauti šaliai „Eurovizijoje“ varžysis 22 dalyviai. Nugalėtoją tradiciškai rinks speciali komisija.

Dalyviai:

 • Adrian Lulgjuraj – „Jeto dhe ëndërro“;
 • Sigi Bastri – „Engjëll i lirë“;
 • Dilan Reka – „Buzëqesh“;
 • Luiz Ejlli – „Pa mbarim“;
 • Nilsa Hysa – „Asaj“;
 • Erga Halilaj – „Monolog“;
 • Florent Abrashi – „Të ndjek çdo hap“;
 • Teuta Kurti – „Në sytë e mi“;
 • Kozma Dushi – „Një kafe“;
 • Aslajdon Zaimaj – „Merrmë që sot“;
 • Egert Pano – „Mos ik“;
 • Kristi Popa – „Ajo çfarë ndjej“;
 • Rezart Smaja & Klodian Kaçani – „Dashuri në përjetësi“;
 • Jozefina Simoni – „Një det me ty“;
 • Genc Tukiçi – „Sa të dashuroj“;
 • Evans Rama – „Flakë“;
 • Besa Krasniqi – „Liroje zemrën“;
 • Enxhi Nasufi – „Infinit“;
 • Flaka Krelani – „S’je për mua“;
 • Renis Gjoka – „Ato që s’ti them dot“;
 • Lindi Islami – „Për një mrekulli“;
 • Enada Tarifa – „Përrallë“.

21.45 val. (Lietuvos laiku) prasidėsiančią transliaciją galėsite stebėti oficialioje „Eurovizijos“ svetainėje.

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

0 komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus