Eurodiena.lt

Kas turėtų atstovauti Lietuvai? (balsavimo finalas)

Kas turėtų atstovauti Lietuvai Maskvoje vyksiančiame „Eurovizijos“ dainų konkurse? Jau beveik du mėnesius užduodame Jums tą patį klausimą. Balsavimas renkant geidžiamiausių top10 tęsiasi nepaisant visai įmanomo LRT boikoto.

Po pirmų dviejų etapų, išrinkote 24 Lietuvos atlikėjus, po trečio jų liko 18, o šį kart tik 12.

Tai yra finalinis balsavimas, po kurio bus paskelbti rezultatai nuo dešimtos iki pirmos vietos. Pasibaigus balsavimui paaiškės ką Jūs, „Eurodienos“ skaitytojai, norite išvysti „Eurovizijoje“.

Balsuodami atsižvelkite ir į tai, kad „Eurovizijoje“ dainuojama gyvai, kas galbūt kai kam iš išrinktų atlikėjų ar grupių sekasi nelabai gerai…

Turite 12, 10, 8, 7 ir 6 taškus. Išdalinkite juos penkiems atlikėjams. 12 tam ką „Eurovizijoje“ norite matyti labiausiai ir t.t.
Pvz. 6 – Skamp, 7 – Jurga, 8 – LT United, 10 – Aistė Smilgevičiūtė, 12 – Augustė

Rugsėjo 23 dieną balsavimas buvo uždarytas.
Rezultatai bus paskelbti spalio mėnesio pradžioje.
Dėkojame visiems balsavusiems.

11 Komentarai

  1. Is sito saraso tik kokie du galetu padoriai atstovaut lietuvai.Nu man taip atrodo

  2. Sunku išrinkti atlikėjus Eurovizijai, kai žinai kad jie ne tik turi būti geri bet ir ne per geri. Mano nuomone geriausia ten siųsti – Mini Me arba Augustę, kitos grupės per blankios, o štai Jurga, Marijonas, Skamp – jie būtų mano favoritai, bet eurovizija tikrai ne jiems…

  3. Manau LT UNITED arba Andrius galetu bent kiek normaliau sudalyvauti

  4. as asmeniskai uz boikota 🙂 Gruzija uzboikotavo rusus ir nevaro, o mes tokie gruzijos palaikytojai, ko negalim boikotuot irgi? norit eilinio pazoro kaip visada?

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.