Eurodiena.lt

Kviečiame dalyvauti žaidime „Eurovizijos milijonierius“

eurovizija-kas-laimes-milij

Data: Kovo 18 diena, trečiadienis
Laikas: 18.00 val.
Vieta: „Skype“ pokalbių kambarys

Kovo 18 diena „Eurodienai“ yra ypatinga. Tądien mums sukaks lygiai dveji metai. Ta proga rengiame žaidimą „Eurovizijos milijonierius“. Tai bus populiaraus šou „Kas laimės milijoną“ analogas. Skirtumas tas, jog visi klausimai bus iš „Eurovizijos“ srities. Jeigu bent kiek domitės „Eurovizija“, šis žaidimas Jums bus puiki pramoga.

„Eurovizijos milijonierius“ skirsis nuo įprastos „Eurodienos viktorinos“ tuo, jog naujame žaidime dalyvių laukia mažiau įtampos, o taip pat įtakos turės ir laimės faktorius. Viską lems ne vien žinios.

Kaip dalyvauti?
Dalyvauti gali kiekvienas, nurodytą dieną, 18.00 valandą atėjęs į mūsų sukurtą „Skype“ pokalbių kambarį.

Spauskite čia, norėdami prisijungti:

Pastaba!
Jeigu negalite prisijungti, dar iki žaidimo kreipkitės į mus per „Skype“, kad pridėtumėme į žaidimo kambarį rankiniu būdu. Prisijungimo bėdos ypač dažnai kyla su naująja programos versija.

Žaidimo eiga.
Visiems pokalbio kambaryje esantiems žmonėms bus užduotas vienas arba keli atrankiniai klausimai. Vienas žmogus, įveikęs atranką, bus pakviestas žaisti dėl taškų, panašia tvarka, kaip televizijos žaidime „Kas laimės milijoną“:

Kelyje iki milijono Jūsų lauks 15 klausimų. Kiekvienas su keturiais atsakymo variantais bei ribotu laiku atsakymui pateikti. Kuo didesnė taškų suma — tuo sudėtingesnis klausimas. 1000 ir 32000 taškų— nesudegamoji suma. Susidūręs su abejonėmis dėl atsakymo, žaidimo dalyvis galės:
a) bandyti atspėti, rizikuodamas baigti žaidimą ir prarasti taškus
b) sustoti, ir savo žaidimą užbaigti su turima suma
c) pasinaudoti viena iš trijų pagalbų (pagalbos bus kitokios nei televizijos žaidime)

Dalyviui baigus savo žaidimą, visiems kitiems, vėl bus užduodami atrankiniai klausimai. Tokia tvarka, prie „žaidimo stalo“ bus pakviesti maždaug 5 laimingieji.

Prizai:
Nugalėtoju bus paskelbtas tas dalyvis, kuris iš žaidimo išeis su didžiausia taškų suma. Jam padovanosime išskirtini metalinį padėkliuką puodeliui su šių metų „Eurovizijos“ konkurso atributika bei „Eurodienos“ logotipu. Antros vietos savininkui atiteks raktų pakabutis su Lietuvos „eurovizine“ širdele.

Laukiame Jūsų.

7 Komentarai

  1. Labai apmaudu, kad negalėsiu dalyvauti, nes varžybos tuo pačiu metu… Tokiame „Šou“ norėtųsi sudalyvauti. Sėkmės visiems.

    /Bevardis/

  2. Noreciau dalyvauti bet nedalyvausiu nes zianu kad visvien nelaimeciau

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.