Eurodiena.lt

Paaiškėjo, kam pergalę prognozuoja „Eurodienos“ skaitytojai

Beveik visą mėnesį klausėme Jūsų, kas turi daugiausia šansų laimėti šių metų „Eurovizijos“ konkursą. Jūsų nuomone, pirmą vietą pelnyti turėtų Lietuvos atstovai, Monika Linkytė ir Vaidas Baumila. Taip teigė net du iš penkių skaitytojų, atidavusių balsus kasmetinėje apklausoje. Verta paminėti, jog tikėjimas Lietuvos atstovais visuomet buvo aukštas, tačiau vidutiniškai siekdavo apie trečdalį arba dar mažiau balsų.

Antroje vietoje su 26 % balsų rikiuojasi lažybininkų favoritu įvardijamas švedas Måns Zelmerlöw, o trečioje – estų duetas Elina Born & Stig Rästa, sulaukę 23 % visų balsų.

Mažiausiai „Eurodienos“ skaitytojai tiki Juodkalnijos, Kipro ir Portugalijos galimybėmis – už kiekvieną iš šių šalių balsavo mažiau nei vienas procentas balsavusių.

Vieta Šalis Balsai
1 Lietuva 41 %
2 Švedija 26 %
3 Estija 23 %
4 Italija 12 %
5 Norvegija 8 %
6 Rusija 7 %
7 Slovėnija 6 %
8 Azerbaidžanas 6 %
9 Australija 5 %
10 Ispanija 5 %

Ar šiemet „Eurodienos“ skaitytojai bus teisūs, sužinosime jau kitą savaitę.

8 Komentarai

  1. Jei tokie prognozuotojai del 1vt statytu lazybu kontorose tai jos klestetu per amzius xd

  2. Juokas pro asaras, eurodienos skaitytojai arba vaikai arba isvis apie muzika nieko nesupranta

  3. Nu blemba gi cia klausimas buvo kaip manot kas laimes o ne balsuokit uz savo sali jus tikrai zluge.

  4. Bet, ė, mano nuomone daina antra pagal gerumą iš viso to ką per visą laiką esame siuntę (LTUnited manau buvo geriausia). Turim net klipą. Tikrai nėra tokia prasta situacija, kad pult per visur šnekėt, kad mes blogiausi. Bent jau ant savęs nestumkim, nes tikrai yra kas pastums.

  5. Sakykit ką norit, bet užsieniečiai tiek youtube gerai vertina mūsiškę dainą, tiek man asmeniškai yra sakę, kad šiemet mūsų daina yra labai gera.

Komentuoti