Eurovizija 2015 (dalyviai)

Lažybininkų favoritai – Švedija, Italija ir Australija

Stina Stjernkvist/SVT nuotr.

Likus mažiau negu mėnesiui iki „Eurovizijos“ dainų konkurso, kviečiame peržvelgti, kaip konkurso dalyvių galimybes vertina lažybų bendrovės.

Praėjusius trejus metus lažybų bendrovės išskirdavo vieną aiškų lyderį, prieš metus juo buvo tituluojamas armėnas Aram MP3, dabar lyderiu galima įvardinti Švedijos atstovą Mans Zelmerlow su daina „Heroes“. Nuo jo toli neatsilieka italų grupė „Il Volo“ ir australas Guy Sebastian. 2014 metų patirtis rodo, jog tikrieji favoritai paaiškėja po pusfinalių, kai The Common Linnets, bei Conchita Wurst prieš finalą ir buvo įvardijami, kaip daugiausia šansų turintys atlikėjai. Geriausiai vertinamų šalių penketuką užbaigia dvi šiaurinės Europos valstybės – Estija ir Suomija.

Bendras kelių didžiųjų Europos lažybų bendrovių sąrašas pagal siūlomus pergalės koeficientus šiuo metu atrodo taip:

Stina Stjernkvist/SVT nuotr.
Stina Stjernkvist/SVT nuotr.
 1. Švedija;
 2. Italija;
 3. Australija;
 4. Estija;
 5. Suomija;
 6. Norvegija;
 7. Rusija;
 8. Slovėnija;
 9. Azerbaidžanas;
 10. Islandija;
 11. Jungtinė Karalystė;
 12. Belgija;
 13. Ispanija.

Lietuvos šansai laimėti konkursą, kaip įprastai, vertinami kukliai, tačiau geriau negu pernai. Prasčiau yra vertinamos 10-ties šalių galimybės, o praėjusiais metais Vilija Matačiūnaitė lenkė vos dviejų valstybių atlikėjus.

Prognozuojama, jog iš 2-ojo pusfinalio Lietuva bei kaimynės Latvija ir Lenkija turėtų patekti į finalą. San Marinas, Čekija, Portugalija ir Šveicarija vertinamos, kaip mažiausius šansus laimėti turinčios šalys.

Ar iš tikro konkursą laimės Švedija, sužinosime jau mažiau negu už mėnesio Vienoje.

12 Komentarai

 1. Pievų pieva tos lažybos.
  Jos ne pagal tikrus rodiklius sudarinėjamos, o tik pagal tai, kaip lyžybų bendrovėm patogiau.
  Aš tai ten nueinu tik pasijuokt…

 2. Sofr > O ko ten eit ? Be reikalo gaišti laiką, šiais laikais viską gali pažiūrėt internetu… Beto labai įdomu pasidarė kas yra „tikrieji rodikliai“ ? Ir nuo kada lažybų bendrovėm apsimoka sudarinėt specialiai blogiau nei kaip yra ištikro ? Aš aišku išvis manau, kad nuspėti Eurovizijos baigtį sunkoka(nors įmanoma), bet jau, kad lažybų punktai specialiai bando pralošti tai nebent kokia bobutė gal ir patikėtų…

  Dėl favoritų, tai manau Suomija ir Rusija stipriai per aukštai. Vieni negaus tiek balų iš gaileščio, kad laimėtų, na, o kiti negaus politiniais sumetimais.

 3. Tikrieji rodikliai yra dainos, jų atlikimas, atlikėjai ir panašiai.
  Tikrai nežinau, kuo jiem labiau apsimoka toks išdėstymas, bet kad tau nėra 100% švaru, tai čia jau nepasiginčysi.

 4. Sofr. > Teisingai ir pagal tai sakyčiau favoritai teisingi! Tik Suomija ir Rusija per aukštai, bet dėl Suomijos lažybų punktai bijo duot didelį koef dėl pereitų metų, o dėl Rusijos, tai net nežinau. Vienaip ar kitaip, būtų įdomu sužinot kas tavo nuomone turėtų būti favoritais ?

 5. NE Švedijai, TAIP Italijai!!!
  WINNER!!!!!
  Ir tegu kuo daugiau 12-ukų būna :** Juk kaimynai laimi paprastai 😀 Kaip Malmėj Danija, taip Vienoj Italija. 😀

 6. Kaip Graikijoj Suomija? Kaip Vokietijoj Azerbaidzanas? Kaip Azerbaidzane Svedija?

Komentuoti